MEB'den Promosyon Haberi

Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Beklenen Promosyon Haberi Geldi

MEB 12.08.2023, 00:01
MEB'den Promosyon Haberi

Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin maaş, ek ders, fazla mesai, ikramiye ve diğer özlük haklarının banka ile ödenmesi hususunda yapılan promosyonlu maaş ödeme protokolünün sona ermesiyle birlikte yeni banka promosyon ihalesi tüm eğitim sendikaları ile paydaş kurumlarında sürece dahil olmasıyla birlikte geçtiğimiz hafta gerçekleştirilmişti. 

Ancak ihaleye katılan bankaların eğitim çalışanlarının haklarını karşılamayan düşük teklifleri nedeniyle promosyon ihalesi müdürlük tarafından iptal edilmişti. 
 

Yenilenen maaş promosyon ihalesi Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit, tüm eğitim sendikaları ve paydaşların katılımıyla gerçekleştirildi.


 Eğitim sendikalarının temsilcileri ve diğer paydaşların gözetimi ve katılımı ile İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit başkanlığında yenilenen promosyon ihalesini 14.300 lira teklif veren banka kazandı. 

Promosyon miktarı daha sonra Müdürlük tarafından yapılan görüşmeler sonucunda 15 bin liraya yükseltildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü personeli 3 yıl boyunca maaş, ek ders ve diğer ek ödemelerini anlaşmalı bankadan alacaklar. Sözleşme şartları gereği ilgili banka 3 yıllık promosyon ücretini peşin olarak tek seferde öğretmen, memur ve diğer çalışanların hesaplarına aktaracak.

elazigsonhaber

Yorumlar (2)
Memurum 2 ay önce
14.300 çok değil mi yaa ? nasıl harcayacak memurlar ?_
Adem 2 ay önce
Hey admin,
Nerenin milli eğitimi bu, mwaldkdjjdkd'n mi?
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı