MEB Personel Genel Müdüründen İdareci ve Öğretmenlere Müjdeler

Milli Eğitim Bakanlığı personel müdürü Bülent çiftçiden yeni açıklamalar geldi. Milli Eğitim Bakanlığı personel müdürü Bülent çiftçi öğretmenlerin merak ettiği konuları açıkladı.

MEB 18.11.2023, 15:59
MEB Personel Genel Müdüründen İdareci ve Öğretmenlere Müjdeler

Yaptığı açıklamalarda öğretmenlere ek ders ücretleri, atanma ve görevde yükselme konularına değindi.

Milli Eğitim Bakanlığı personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi öğretmenlere yapılan seminere katıldı. Kasım ara tatili olması sebebiyle öğretmenlere yapılan eğitim seminerine Bakan Çiftçi video konferans ile katılarak öğretmenlerin sorularını cevapladı.

Atama takvimi açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı personel Genel müdürü Bülent Çiftçi “Öğretmen atama ve yer değiştirme süreçlerini daha etkin ve verimli hale getirmek için her sene başında o yıl gerçekleştireceğimiz tüm atama takvimlerini ilan etmeyi planlıyoruz” dedi.

Öğretmenlere verilen ek ders ücreti

Milli Eğitim Bakanlığı personel Genel müdürü Bülent Çiftçi öğretmenlere verilen ek ders ücreti hakkında şu açıklamalarda bulundu. “Ek derslerin dağıtılması ve hesaplanmasıyla ilgili bir modül çalışmamız devam etmektedir. Pilot uygulama çalışmasını bitirdikten sonra bu modülü kullanıma açacağız” dedi

Kademe ve terfi

Milli Eğitim Bakanlığı personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi merak edilen soruları cevaplamaya devam etti kademe ve terfi hakkında açıklama yaptı. Tüm personelimizin kademe ve derece terfilerine yönelik hazırladığımız modülü yakın zamanda hizmete almayı planlıyoruz. Bu sayede terfi zamanı gelen personelimizin bu işlemlerini sistemli ve hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Görevde yükselme

Milli Eğitim Bakanlığı personel müdürü Bülent Çiftçi “Önümüzdeki dönemde unvan değişikliği ve görevde yükselme sınavları için de düzenli bir takvim oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı