Öğretmenler Dikkat ! Milli Eğitim Bakanlığı Kasım Seminerleri İle İlgili Uyardı!

Milli Eğitim Bakanlığı Kasım seminerlerinin ÖBA üzerinden online yapılacağını duyurmuştu. Gönderilen resmi yazıda, ufak bir detay var. İşte detaylar…

MEB 09.11.2023, 14:02
Öğretmenler Dikkat ! Milli Eğitim Bakanlığı Kasım Seminerleri İle İlgili Uyardı!

Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile birlikte, öğretmenlerin 13 - 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirecekleri seminer çalışmalarının online ÖBA üzerinden yapılacağını duyurmuştu. Yüz yüze seminer kararı sonrasında alınan online seminer kararına öğretmenleri sevindirmişti. Bu seminerde Bakanlık bunun önlemini almış durumda.

Tek video artık yeterli değil:

Daha önceki online yapılan seminer çalışmalarında ÖBA üzerinden yayımlanan seminer videolarından sadece 1 tane video izleyen öğretmenin seminer çalışmaları tamamlamış kabul ediliyordu. Ancak bu sene ki resmi yazıda, en az 1 video izlemesi cümlesi yerine Bakanlığımız birim amirlerinin sunumlarından oluşan eğitimi tamamlamaları durumunda diye bir detay var. Bu detaydan yola çıkarak Kasım dönemi seminer çalışmalarında ÖBA üzerinden Kasım seminerleri başlığı altında yayımlanan tüm videolarında izlenmesi gerektiğini çıkarabiliriz. Bu sebeple ÖBA üzerinden Kasım seminer çalışmaları başlığı altında yayımlanan tüm videoların izlenmesi herhangi bir mağduriyetin önüne geçmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Kasım 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı