Okul müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı

Okul müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı

MEB 19.08.2023, 12:30
Okul müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı

Boğazlıyan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini üstlendiği süre boyunca bir dizi nitelikli proje gerçekleştiren Erdem, açtığı kurslar sayesinde hem vatandaşların eğitim düzeyine katkı sağlamış hem de istihdam oluşturdu.

Uzun yıllar boyunca Boğazlıyandaki eğitim kurumlarında yöneticilik yapan ve başarılı çalışmalara imza atan Erdem, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atandı.

Boğazlıyanda uzun yıllar boyunca eğitim camiasında gösterdiği liderlik ve başarılı projeleriyle tanınmış bir isim olarak öne çıkan "Kadir Erdem, özellikle Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevi sırasında yürüttüğü projelerle ilçede eğitim alanında olumlu etkiler yaratmış ve vatandaşların eğitim olanaklarını artırmıştı.

Erdemin yeni görevinde de başarılı projeler üreteceği ve eğitim kalitesine katkı sunmaya devam edeceği ve bu atamanın ilçenin eğitim alanındaki gelişimine katkı sağlayacağı önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, Kadir Erdeme yeni görevinde başarılar dileğinde bulundu. Erdemin bu yeni görevinde de başarılı çalışmalara imza atacağı ve eğitim alanındaki katkılarını sürdüreceği belirtiliyor.

Erdem, hem eğitimdeki bilgi birikimi hem de eğitim alanındaki gönüllülüğüyle tanınıyor.

ilerigazetesi

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 02 Ekim 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı