Ülkü Ocakları Başkanından, Milli Eğitim Müdürüne: İşine Bak...

Ülkü Ocakları Başkanı, tavırlarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürünün sert tepki gösterdi.

MEB 09.11.2023, 21:31
Ülkü Ocakları Başkanından, Milli Eğitim Müdürüne: İşine Bak...

Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, İskilip ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Ecere, sosyal medayadan yüklenerek "Ülkücülerle ne hesabınız var?" diye sordu. Tosik ayrıca ilçe müdürüne işini yapmasını önerdi.

ÜLKÜCÜLERLE UĞRAŞMAK YERİNE İŞİNİ YAP!

Orhan Tosik, sosyal medya hesabından Ecer’e Murat Ecere sert tepki göstererek, Ecere Ülkücülerle uğraşmak yerine işini yapmasını önerdi.

Orhan Tosik, yaptığı paylaşımda:

"İskilip ilçemizde Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan zat, eğitimin bütün meselelerini halletmiş, gençlerimizin ve çocuklarımızın eğitime yönelik bütün problemlerini çözmüş şimdi de kalkmış Ülkü Ocaklarına cephe açmış. Sayın(!) müdüre soralım.

ÜLKÜ OCAKLARI VE ÜLKÜCÜLERLE BİR HUSUMETİNİZ Mİ VAR?

Sizin Ülkü Ocakları ile bir hesabınız mı var, Ülkü Ocakları ve Ülkücülerle bir husumetiniz mi var? Bu hasmane tavırlarınızın sebebi nedir? Sayın(!) Müdür devletin size tahsis ettiği yumuşak koltuklarda oturarak sağa sola parmak sallama gafletine düşmeyin. Uğraşacaksanız gençlerimizi batağa çekenlerle uğraşın, mücadele edecekseniz istikbalimizi karartan zehir tacirleriyle mücadele edin. Gençlerimizin yakasından düşmenizi tavsiye ederim" dedi.

ÜLKÜCÜ HAREKETE BU FETO VARİ TAKTİKLERLE SALDIRARAK BİR YERE VARAMAZSINIZ

Orhan Tosik, daha sonra, "Ülkücü Harekete bu fetovari taktiklerle saldırarak bir yere varamazsınız. Ülkü Ocaklarına yönelik yaptığınız salvolarla kimlere alan açmaya çalıştığınızın farkındayız. Konunun yakından takipçisiyiz. Unutulmasın ki hukuki zeminden ayrılmadan; dalımızı kıranın ağacını kökünden sökmeye muktediriz"ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı