Memurlara 14 Ağustosta O Rakamlar Önerilebilir

Hükümet memurlara 14 Ağustos tarihinde o rakamları önerebilir! İşte kulis..

Memurlar 10.08.2023, 17:25
Memurlara 14 Ağustosta O Rakamlar Önerilebilir

7. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri 1 Ağustos tarihi itibariyle başladı. Müzakereler sürüyor. Masada yetkili konfederasyon Memur Senin yanı sıra Türkiye Kamu Sen ve KESK de yer alıyor.

7. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmelerinde belli aşamalar kaydedildi. Hükümet tarafının talepleri değerlendirerek 14 Ağustos Pazartesi günü ilk teklifini yapması bekleniyor. Peki hükümetin teklifi ne olabilir? İşte kulis bilgileri..

Teklifle alakalı son durum henüz netleştirilmedi. Lakin alınan kulis bilgileri doğrultusunda yüzde 15+20 ya da 20+15 gibi bir teklif hükümet tarafından sendikalara sunulabilir.

Kamuajans

Yorumlar (3)
kalimera 2 ay önce
zaten olacağı budur ve emin olun ki daha azını da verirler ben eminim bu sendikanın asıl işi budur ve biz memurlar fazlasıyla hak ediyoruz bunları hem de fazlasıyla. 10 yıldır budaya budaya bunlar sayesinde bu hale geldik hala uyanmadık. Hayırlara vesile olsun efendim.
0606 Ankara 2 ay önce
Seyyanen zam maaş katsayısına eklenmeli ve yeni zam oranları bunun üzerine hesaplanmalıdır. Çalışanlar için vergi dilimleri % 15'e sabitlenmelidir...
OSP64 2 ay önce
Seyyanen zam maaş katsayısına eklenmeli, yeni maaş zamları bunun üzerine yapılmalıdır. Vergi dilimleri kaldırılarak % 15'e sabitlenmelidir.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı