Yarın büyük gün mü? Memur maaşları yarın toplanacak kabinede masaya yatırılacak!

Yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kabine toplantısı gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek olan toplantıda masaya yatırılacak konular belli olurken en başta memur maaşlarına yapılacak olan zam olacak.

Memurlar 30.10.2023, 21:55
Yarın büyük gün mü? Memur maaşları yarın toplanacak kabinede masaya yatırılacak!

Emekli ve memur maaşlarına yapılacak olan zamdan, ev hanımlarının emekliliklerine kadar birçok konunun gündeme alınacağı kabine toplantısı yarın gerçekleşecek. Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşecekken bununla beraber gündeminin de oldukça yoğun olduğu mesajlar verildi. Kabine toplantısında neler görüşülecek? Bu toplantı birçok emekli ve memur için ne ifade ediyor? Memur ve emekli maaşlarında ne kadar zam yapılacak? İşte tüm detaylar...

Kabine toplantısında neler gündeme gelecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek olan kabine toplantısında gündem baya yoğun geçecek. Ele alınacak ve bir karara bağlanacak birçok mevzunun olması toplantının gündemini yoğunlaştırırken vatandaşlarda merakla kabine toplantısında hangi konuların görüşüleceği, memur ve emekli maaşlarına ne kadar zam yapılacağı gibi konuların araştırmacısı oluyor.

Yarın gerçekleşecek olan kabine toplantısında en başta ele alınacak olan konu İsrail ve Hamas arasında başlayan savaş ve savaşın etkilediği çerçeveler olacak. Türkiye’nin bu savaşta ne gibi bir rol üstleneceği de yine toplantı içerisinde görüşülecek konular arasında. Bunlarla beraber kabine toplantısında ev hanımlarının emeklilikleri, fahiş fiyat arttırımlarının önüne geçilme mevzusu, faizsiz evlilik kredisi detayları gibi daha birçok konu masaya yatırılarak bir karar alınmaya çalışılacak.

Emekli ve memur maaşlarına zam!

Emekli ve memur maaşlarına yapılacak olan zamda yarınki kabine toplantısında ele alınacak olan konular arasında yer alıyor. Binlerce emeklinin ve memurun merakla beklediği zam kararı yarın Cumhurbaşkanının başkanlığında masaya yatırılarak ele alınacak? Ne kadar zam yapılacağı, zam oranının ne zaman yansıyacağı gibi birçok konu yarınki kabine toplantısında konuşulacak. Kabine toplantısı sonrasında yapılacak olan açıklamalar şimdiden dört gözle bekleniyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Kasım 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı