MEB'den Proje Okulları Yönetici Atamalarıyla İlgili Açıklama MEB'den Proje Okulları Yönetici Atamalarıyla İlgili Açıklama

Milli Eğitim Bakanı Yusuf TEKİN 81 İl Milli Eğitim Müdürü ile Ankara'da bir araya geldi. Bakan Tekin İl Müdürlerine Ulaşılabilir olmaları konusunda uyarıda bulundu.

'İSTEYEN HERKESİN İL MÜDÜRÜMÜZE ULAŞMASI GEREKİYOR'

Bakanlık olarak attıkları her adımın en ince detayına kadar planlandığını vurgulayan Tekin, hayata geçirilen tüm projelerin titizlikle takibinin yapılmasını istedi. Her fırsatta eğitimin tüm paydaşlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını belirten Tekin, "Hayata geçirdiğimiz her projeyi, attığımız her adımın daha iyi anlaşılır ve uygulanabilir olması için bütün paydaşlarımızla paylaşmamız gerekmektedir. Bunun için de öncellikle bunu kendi yaşantımızla da göstermek zorundayız. Nasıl ki bana ulaşmak isteyen herhangi bir yönetici, öğretmen, öğrenci veya velimizle gerek yüz yüze gerekse farklı iletişim kanallarıyla görüşme imkanı sağlayabiliyorsak sizlerden de aynı hassasiyeti göstermenizi ve size ulaşmak isteyen herkesle iletişiminizi açık tutmanızı istiyorum. İsteyen herkesin il müdürümüze ulaşması gerekiyor, ulaşmak isteyip de ulaşmayan kimse kalmasın istiyorum" ifadelerini kullandı.