Bankacılık kampanyalarına ilişkin son uyarılar mart ayın son günlerinde yapılırken, Akbank da bankacılık kampanyalarına özel yeni bir kampanya başlattı. İşte para iadesi ile ilgili haberin detayları…

Akbank, “Kazanan Akbank Çalışanı Programı” adı altında maaşlarını Akbank'a aktaran müşterilerine ek promosyon ödemeleri sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında müşterileri ayda TL hesaplarına para transferi yaparak 7500TL'ye kadar ek ödül kazanma fırsatına sahip oluyor. Kazandıran Akbank programına katılan müşteriler, her ay bakiyelerine bağlı olarak 7.500 chip para kadar para promosyonu yapabilirler. Akbank müşterilerini, bu özel promosyon ile sevindirmektedir. Bu promosyonlardan faydalanmak için yapmanız gerekenler açıklanmıştır. Elinizi çabuk tutarsanız eğer sizlerde bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Programa katılmak isteyen müşterilerinin yapması gerekenler

İlk olarak mart ayının sonuna kadar başvuru işleme yapmanız gerekmektedir. Programa katılmak isteyen müşterilerin mobil uygulama üzerinden Akbank'tan olmaları ve 35 gün içerisinde programa dahil olmaları gerekmektedir. Ayrıca Akbank kartına veya ek ürünlerine sahip müşteriler otomatik fatura keserek programa katılabilirler.

Öğretmenlerin Temmuz zammı 14 günlük maaş farkı ne zaman yatacak? Öğretmenlerin Temmuz zammı 14 günlük maaş farkı ne zaman yatacak?

Her ay hesabınıza yatırılan bakiyeye göre belirlenen ödemeler ile 7500 TL'ye kadar promosyon ödemesinden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri tek tek açıklamış bulunmaktayız. Sizler de programa katılmak isterseniz, Akbank şubesine gitmeden bile evinizden tek tuşla işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da en yakın Akbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Akbank çalışanlarına sunduğu promosyonlar

Akbank, çalışanlarına çok özel bir promosyon da sunuyor. 25.000 TL ile 50.000 TL arasında bakiye aktaran müşterilere 2.500 TL, 50.000 TL ile 100.000 TL arasında bakiye aktaranlara 5.000 TL ve 100.000 TL üzerinde bakiye aktaranlara ise 7.500 TL promosyon ödülü sağlanmaktadır.

Akbank'ın yeni kampanyaları müşterilerine bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirme ve ek promosyonlarla ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunuyor. Çalışanlarında bu özel promosyondan faydalanması için mart ayının sonuna kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Artık işlemler çok kolay, Akbank uygulaması ile birkaç dakika içinde işleminizi geçekleştirebilirsiniz.

Editör: Serhat SALİMOĞLU