24 Kasım'da öğretmenlere müjde gelecek mi?

24 Kasım'da öğretmenlere müjde gelecek mi?

Öğretmenler 12.10.2023, 15:31
24 Kasım'da öğretmenlere müjde gelecek mi?

Her sene olduğu gibi bu sene de 24 Kasım Öğretmenler gününe sayılı günler kala öğretmenlere müjde haberleri dolaşmaya başladı. Peki 24 Kasımda öğretmenlere müjde gelecek mi?

24 Kasımda öğretmenlere müjde gelecek mi?

Göreve geldiği günden bu yana öğretmenler ile yakından iletişim kuran Bakan Tekin, gerçekleştirdiği öğretmenler odası sohbetlerinde bugüne kadar öğretmenler için güzel haberler verdi.

Bakan Tekinin bu güzel haberlerinden sonra öğretmenler Bakan Tekinden 24 Kasım öğretmenler günü içinde müjde bekliyor. Hatta kulislerde konuşulanlar göre Bakan Tekin bu öğretmenler gününde öğretmenlere bir müjde verecek ancak müjdenin ne olacağı konusunda herhangi bir açıklama yok.

Umarız ki her sene gündeme gelen 24 Kasım öğretmenler günü ikramiyesi bu sene hayata geçer ve tüm öğretmenlerimize bir maaş tutarında öğretmenler günü ikramiyesi ödenir.

Siz değerli öğretmenlerimizin yorumlarını bekliyoruz..

Yorumlar (3)
sahilköy 2 ay önce
evet müjde verecek her zaman verdiği gibi...?
Aaa 2 ay önce
Belki rüyamızda bir sürpriz goruruz
Öğretmen 2 ay önce
İnşAllah gelir.Ben bunu yazdım diye memurlar net beni uyarmıştı böyle yazma diye.Ben yazmaya devam edeceğim.Hakaret yok,küfür yok,rencide yok ben hakkımı aramıyayımmı sizin gibi düşünmek istemiyorum belkide değil mi.Öğretmenlerimize en güzel müjde bu olacaktır.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı