24 Kasım Öğretmenler Günü İndirim Yapan Kuruluşlar

24 Kasım öğretmenler günü sebebiyle öğretmenlere indirim yapan kurum ve kuruluşları tek sayfada siz değerli öğretmenlerimiz için topladık.

Öğretmenler 23.11.2023, 23:14
24 Kasım Öğretmenler Günü İndirim Yapan Kuruluşlar

24 Kasım Öğretmenler Günü İndirim Yapan Kuruluşlar
24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle birçok kurum ve kuruluş öğretmenlere özel indirimler yapıyor. Bizlerce mebhocam.com olarak siz değerli öğretmenlerimiz için indirim yapan kurum ve kuruluşları tek sayfada topladık.

Devlet Demiryolları öğretmenlere, 24-30 Kasım Öğretmenler Günü haftasına özel Yüksek Hızlı Tren ile ana hat trenlerinde yüzde 50 indirim uygulayacak.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü, 25 Kasıma kadar öğretmenlerin yurt içi varışlı kurye ve posta kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim uyguluyor. Öğretmenler, 24 Kasımda Devlet Tiyatrolarından 4 ücretsiz bilet alabilecek.


Kocaeli Gebzede bulunan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkına yıl sonuna kadar öğretmenlere ücretsiz giriş yapabilecek. Öğretmenlerin yanında ki kişilere ise yüzde 50 indirim yapılacak.

İstanbulda bulunan KidZania, 20 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında sevgili öğretmenlerimizi misafir edecek. Öğretmenler Günü kampanyası 20 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında kapı girişindeki satın almalarda öğretmenler KidZania’ya ücretsiz giriş yapabilirken, öğretmen çocuklarına da yüzde 25 indirim uygulanacaktır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 04 Mart 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı