Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı, kendisi hakkındaki iddialara cevap verdi

Samsun'da CİMER'e şikayet edilen Terme Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı, şikayette yer alan iddialara tepki göstererek "Alnımız ak başımız dik" dedi.

Öğretmenler 01.09.2023, 23:45
Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı, kendisi hakkındaki iddialara cevap verdi

Samsunda CİMERe şikayet edilen Terme Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı, kendisi ile ilgili ortaya atılan iddialara, sosyal medya sayfasından yanıt verdi.

Samsunda Terme İlçe Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı, hakkındaki iddialara sosyal medya sayfasından yaptığı bir açıklama ile cevap verdi.

HUKUKİ İŞLEM BAŞLATACAK

CİMERe dikkat çekici iddialarla şikayet edilen Terme Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı, şikayetçilerden kendisi ile ilgili belgeleri ortaya koymasını beklediğini ifade ederek, "Hakkımda ve kurumum hakkında yapılan iftiralarla ilgili gereken hukuki işlemler başlamıştır. Çamur at izi kalsın. Çamur atanlar rantı kesilenlerdir. Alnımız ak başımız dik, yolumuza devam ediyoruz. Çok şükür çiğ yemedik, devleti zarara uğratmadık. Kimseye yedirmedik. Yiyemeyen, kurumumdan bir kuruş alamayan, alamadığı için iftira atan herkes hakkında gereken hukuki işlemleri başlattım" dedi.

BELGELERİ SUNACAĞIM

Hakkında CİMERe yapılan şikayetin asılsız olduğunu da yaptığı paylaşımda ifade eden Halit Kamçı, konuyla ilgili şunları dile getirdi:

"Elimdeki bilgi ve belgeleri yayınlayacağım. Hakkımda yapılan asılsız CİMER şikayetiyle ilgili belgeleri sunacağım. CİMERe yazılan asılsız iftiralarla ilgili gereken cevapları vereceğim. Çok şükür ekibimle çalışan arkadaşlarımla bir aileyiz ve bu aileye kimsenin çomak sokmasına izin vermeyip ve gereken evrakları Türk devletinin yüce adaletine teslim edeceğim. Belden aşağı şikayet edenlerin elinde hangi belge, hangi bilgi varsa ortaya koymalarını bekliyorum."

NE OLMUŞTU!
Terme İlçe Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı hakkında CİMERe, kurum içinde alkol aldığı, öğretmenevi içinde bulunan odasına içki şişeleri olduğu, kurum içinde bir kadın ile görüştüğü, köpük tabak alımı ile ilgili usulsüzlük yaptığı gibi iddialarla, şikayet yapılmıştı.

samsunkenthaber

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 03 Ekim 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı