Öğretmenler Günü Coşkusu: Devletten Öğretmenlere 5 Bin TL İkramiye Müjdesi!

Öğretmenler Günü Coşkusu: Devletten Öğretmenlere 5 Bin TL İkramiye Müjdesi!

Öğretmenler 23.11.2023, 00:07
Öğretmenler Günü Coşkusu: Devletten Öğretmenlere 5 Bin TL İkramiye Müjdesi!

Her yıl 24 Kasımda kutlanan Öğretmenler Günü, öğrencilerin öğretmenlerine duydukları sevgiyi bir araya getiriyor. Bu özel günde öğrenciler, öğretmenlerine unutulmaz anılar ve güzel hediyeler sunuyor. Ancak bu yılın 24 Kasımı daha da özel olabilir mi? İşte merak edilenler.

5 Bin TL İkramiye Heyecanı: Öğretmenlere Müjde Var mı?
Cumhuriyetin 100. yılında emeklilere verilen 5 bin TLlik bayram ikramiyesi hala gündemde. Peki, 24 Kasım Öğretmenler Gününde öğretmenlere de aynı ikramiye verilecek mi? Arama motorları, bu konuda meraklı gözlerle beklenen cevabı arıyor.


Emeklilere Bayram İkramiyesi Sonrası İddialar Yükseliyor
Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında emeklilere verilen 5 bin TLlik bayram ikramiyesi 11-14 Kasım tarihleri arasında ödendi. Bu ödemenin ardından, 24 Kasım Öğretmenler Gününde öğretmenlere de aynı ikramiye verileceği iddiaları hızla yayıldı. Ancak, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekinin açıklamaları bekleniyor.

Bakan Tekinden Açıklama: İkramiye Var mı, Yok mu?
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Tekin, "Biz kendi politikalarımızı kendimiz belirliyoruz. Öyle bir şey olursa bunu Cumhurbaşkanımız ile Maliye Bakanımız duyurur. Biz öğretmen arkadaşlarımızın özlük hakları ile ilgili bütçe sınırları çerçevesinde yapabileceğimiz her şeyi yapıyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 22 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı