Öğretmenler Günü Kampanyaları - İndirimleri 2021

Öğretmenler Günü Kampanyaları - İndirimleri 2021

Öğretmenler 21.11.2021, 19:33 21.11.2021, 19:35
Öğretmenler Günü Kampanyaları - İndirimleri 2021

1- TCDD %50 İndirim

Öğretmenler Günü Kampanyası kapsamında, MEBe bağlı resmi okullarda, Bakanlıkça onaylanan özel okullarda ve yüksek eğitim kurumlarında görevli öğretmenlere, 24-30 Kasım döneminde YHT ve ana hat tren biletlerinde yüzde 50 indirim uygulanacak.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından alınan bilgiye göre, TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü 2016dan beri sürdürdüğü "Öğretmenler Günü Kampanyası"nı bu yıl da uygulamaya koyacak.

Bu kapsamda 24-30 Kasımda Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda, Bakanlıkça onaylanan özel okullarda ve yüksek eğitim kurumlarında görevli öğretmenler, YHT ve ana hat trenlerini yüzde 50 indirimli kullanabilecek.

Yolculara bilet satışında birçok alternatif sunuluyor

Yoğun ilgi gören kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenler, biletlerini farklı yöntemlerle temin edebiliyor.

Yolcular biletlerini gişelerden, internet sitesinden, mobil uygulamadan alabileceği gibi, 444 82 33 numaralı çağrı merkezini arayarak veya acentelerden temin edebiliyor.

Kampanya sürecinde öğretmenlerin, biletlerini satın aldıktan sonra biniş noktalarında öğretmen kimlik kartlarını göstermeleri yeterli olacak.

İlk defa 2016 yılında başlatılan Öğretmenler Günü indirimlerden bugüne kadar toplam 19 bin 180 öğretmen faydalandı.

2- PTT Kargoda yüzde 24 indirim

PTT AŞ tarafından da Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen kampanya kapsamında, PTTnin yurt içi varışlı APS kurye ve posta kargosu ücretlerinde 24 Kasımda yüzde 24 indirim yapılacak.

İndirimden faydalanmak isteyen öğretmenlerin, kargo gönderimi sırasında öğretmen kimlik kartını ibraz etmeleri yeterli olacak.

3- Flyinn AVMden Öğretmenlere Sinema Bileti Hediye

İstanbul Floryada Türkiyenin ve Dünyanın önde gelen markalarıyla ziyaretçilerini ağırlayan Flyinn AVM, 24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm öğretmenlerinize sinema bileti hediye edecek.

24 Kasım Çarşamba Günü Flyinn AVMye gelen ve danışma noktasına Öğretmen kimliğini ibraz eden tüm öğretmenlerimize 1 adet sinema bileti hediye edilecektir.

4- Türk Hava Yolları %20

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü bugünden kutluyoruz! Değerli öğretmenlerimiz ve birlikte seyahat eden eş ve çocuklarına, 24 Nisan 2022 tarihine kadar Miles&Smiles üyesi olarak yapacakları yurt içi uçuşlarında %20 indirim sunuyoruz. Güvenli Seyahat Standartlarımız ile huzurlu bir seyahat deneyiminin yanı sıra Türk Hava Yolları’nın her zamanki misafirperverliği, pek değerli öğretmenlerimizi bekliyor.

Kampanya detayları
Biletleme dönemi 04 Kasım 2021 - 24 Nisan 2022
Seyahat dönemi 04 Kasım 2021 – 24 Nisan 2022

5- Öğretmenler Günü Hediyesi Anadolu Sigorta’dan!

Yüz yüze eğitime dönüş yapıldığı bugünlerde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlığını güvence altına alan öğretmen müşterilerimizin Öğretmenler Günü hediyesi Anadolu Sigorta’dan!

Öğretmenler Günü kampanyamız kapsamında, Anadolu Sigorta’dan ilk kez Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran öğretmen müşterilerimize hem %5 indirim hem de 100 TL Trendyol Cüzdan hediye çeki fırsatı sunuyoruz.

6 - Setrmsten Öğretmenler Gününe Özel Ekstra 250 TLye Varan İndirim

Tessetür Giyim Markası SETRMSten Öğretmenler gününe özel tüm mağazalarında ve online alışveriş sitesinde ekstra 250 TLye varan İndirim Fırsatı...Setrms, Hayatlarını, gelecek nesillerimizin eğitimi için feda etmiş öğretmenlerimize tüm indirimlere ek 500 TL’lik Alışverişinize 50 TL, 750 TL’lik Alışverişinize 100 TL ve 1250 TL’lik Alışverişinize 250 TL indirim uyguluyor.

Kampanya 15 - 25 Kasım Tarihleri Arasında, Yeni Sezon Ürünlerde Geçerlidir.

7- Palm City Mersinden Öğretmenlere Sinema Keyfi Hediye

23 ve 24 Kasım tarihlerinde öğretmenlerimize popcorn eşliğinde gün boyu geçerli sinema keyfi hediyesi Palm City Cinemarine’de!

Mersinin en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden Palm City Mersin, 24 Kasım Öğretmenler Günündetüm öğretmenlerimize Cinemarine sinema salonunda geçerli sinema bileti hediye edecek.

Hediye biletlerinizi 16-24 Kasım tarihleri arasında öğretmen kimliğinizi ibraz ederek Palm City yönetim ofisinden teslim alabilirsiniz.

8- Devlet Tiyatroları perdelerini öğretmenler için ücretsiz açacak

Devlet Tiyatroları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla oyunlarını öğretmenlere ücretsiz sunacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, farklı bölgelerdeki 12 oyun, 24-25 Kasımda ücretsiz olarak öğretmenlerle buluşacak.

Öğretmenlik mesleğine farkındalığın artırılması ve eğitimcilerin mesleki motivasyonlarının yükseltilmesine katkı sağlamak üzere ülke genelinde düzenlenecek etkinlikler kapsamında, 4 bin 300 öğretmenin ücretsiz olarak tiyatro izlemesi sağlanacak.

Biletler, Devlet Tiyatroları gişelerinden ya da ilgili müdürlüklerden öğretmen kartları gösterilerek temin edilebilecek.

9- Öğretmenlere Trend Arenadan Sinema Bileti Hediye

Değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Trend Arena Alışveriş Merkezi  sinema keyfi ile kutluyor...

Çorlunun alışveriş ve yaşam merkezi, Trend Arena Alışveriş Merkezi 24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm öğretmenlerimize sinema bileti hediye ediyor.

10- Antares AVM 

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezinde  24 Kasım Öğretmenler Günü nde öğretmenlerimize bowling bileti hediye edecek
24 - 25 - 26 Kasım 2021 tarihlerinde öğretmen kimlikleriyle Atlantis danışma noktasına gelen öğretmenlerimize, Joiland’den 1 adet bovling bileti hediye edilecektir.
11-  So Chic 24 Kasım Öğretmenler Günü

Aksesuar modasının öncü markası So CHIC, 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel düzenlediği kampanya ile en şık, en zarif öğretmenler günü hediyelerinde ekstra 100 TL indirim fırsatı sunuyor.

19 - 21 Kasım 2021 tarihleri arasında tüm So Chic mağazaları online satış kanallarında geçerli olacak kampanyada 500 TL ve üzeri alışverişlerde anında 100 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya altın ürünlerinde geçerli değildir.

12-Öğretmenlerimize Sinema Bileti Acity’den Hediye!

Öğretmenler Günü’ne özel 24-25 Kasım tarihlerinde öğretmen kimliği ile gelen tüm öğretmenlerimize sinema bileti Acity’den hediye!

Kampanya 24 ve 25 Kasım 2021 tarihlerinde öğretmen kimliği ile kampanya noktasına gelen öğretmenler içindir. Katılımcılar 1 adet sinema bileti kuponu alabilirler.

13-Matmazel Öğretmenler Günü Kampanyası 2021

Matmazel Çantada biricik öğretmenlerimize özel net %40 ve nakit ödemelerde ek %10 hediye...

Çantadan cüzdana, eldivenden, parfüm ve valize kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden bayanların beğenisine sunan Matmazel, 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel seçili ürünlerde net %40 indirime ek nakit ödemede kasada ekstra %10 indirim uygulayacak.

Kampanya seçili Matmazel markalı ürünlerde geçerlidir.

14- Atlaspark AVMden Tüm Öğretmenlere Sinema Bileti Hediye

20-21-22-23 Kasım tarihlerinde Atlaspark AVM danışmamıza gelerek, MEB öğretmen kartını ibraz eden tüm öğretmenlerimize tek kişilik Cineatlas bileti hediye edilecektir.

15- 22-28 Kasım Haftası Öğretmen ve Öğrencilere GKN Kargo %50 İndirim

Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi hem değerli öğretmenlerimize hem de öğretmenlerini özel günlerinde unutmadıklarını göstermek isteyen öğrencilere GKN Kargodan indirim müjdesi geldi. Kargo şirketi, bu özel günde öğrenciler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan öğretmenlere küçük bir jest yapmak amacıyla 22-28 Kasım tarihleri arasında yüzde 50 indirim yapıyor. Öğretmenler günü haftası boyunca sürecek olan indirimden yararlanmak için, kargo şubelerine öğretmen ya da öğrenci kimliği göstermek yeterli olacak.

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Namaz Vakti 30 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı