Öğretmenler Günü Kampanyaları ve İndirimleri

24 Kasım Öğretmenler gününe özel kampanyalar ve indirimler. Tüm fırsatlar haberimizin detaylarında..

Öğretmenler 22.11.2020, 21:29
Öğretmenler Günü Kampanyaları ve İndirimleri

Öğretmenler Günü Kampanyaları - İndirimleriÖğretmenler Günü Kampanyaları - Öğretmenler Günü İndirimleri

1- PTT

"PTTDEN YÜZDE 25 İNDİRİM"PTT, öğretmenlerin yurt içi varışlı posta kargosu ve APS kurye gönderilerine 30 Kasıma kadar yüzde 25 indirim uygulayacak.PTT AŞden yapılan yazılı açıklamaya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırlanan kampanya ile kargo taşımacılığında tüm öğretmenlere indirim sağlandı.
Kampanya kapsamında öğretmen kimlik kartını ibraz ederek gönderi oluşturacak tüm öğretmenlere, 30 Kasıma kadar yurt içi varışlı APS kurye ve posta kargosunda yüzde 25 indirim uygulanacak.

2- Türkiye Finanstan Öğretmenlere Özel Destek Paketi

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAMPANYASI

Öğretmenler işe değil derse gider!

Türkiye Finans, İhtiyaçlarınızı karşılayacak ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunan özel destek paketimizle her zaman emekleriyle hayatlarımıza dokunan öğretmenlerimizin yanında...

Öğretmenlere Özel Destek Paketi kapsamında aylık %1,37​’den başlayan oranlarla İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı kullanabilir, Happy Kartınızı kullanarak yapacağınız e-ticaret alışverişlerinizden 100 TL bonus kazanabilir, indirimli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile COVID-19 tedavisi de dahil olmak üzere kendinizi güvenceye alabilirsiniz. Üstelik henüz Happy Kart sahibi değilseniz hemen başvurabilir ve kartınızın onaylanmasının ardından 40 TL bonus kazanma fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans olarak hayatımıza büyük katkı sağlayan öğretmenlerimizi desteklemeyi bir borç biliriz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenlere Özel Destek Paketinden Kimler Yararlanabilir?
Öğretmenlere Özel Destek Paketi kapsamındaki ürün ve hizmetlerimizden halihazırda müşterimiz olan ve yeni müşterimiz olacak olan tüm kamu ve özel sektör öğretmenleri ile üniversitelerin akademik kadrolarında görev yapan öğretmenler yararlanabilir.

Öğretmenlere Özel Destek Paketi Kapsamında Sunulan Hizmetler;
Avantajlı İhtiyaç Finansmanı ve Taşıt Finansmanı Desteği
Destek Paketi kapsamında aylık %1,​37’den başlayan oranlarla İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı kullanabilirsiniz.

Avantajlı İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı Başvuruları Nasıl Yapılır?
İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı başvurularınızı öğretmen/akademisyen olduğunuzu gösteren kimlik kartınızla birlikte size en yakın Türkiye Finans şubesinden yapabilirsiniz.

Katılma Hesaplarına Avantajlı Kâr Paylaşım Oranı Desteği
Birikimlerinizi en avantajlı koşullarda değerlendirmek için tasarruf hesaplarınızda yüksek kâr payı desteğinden yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında TL cinsinden katılma hesaplarınız için 98/2, döviz cinsinden katılma hesaplarınız için 75/25 kâr paylaşım oranları uygulanacaktır.

İnternet Üzerinden Alışverişlerinize 100 TL Bonus Puan Desteği
Öğretmenlere Özel Destek Paketi kapsamında internet üzerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri harcamalarınıza 100 TL bonus puan kazanabilir, puanlarınızla alışveriş yapabilirsiniz.

3- Öğretmenlere Sürpriz Hediyeler Primemall Gaziantepten

ÖĞRETMENLER GÜNÜ İNDİRİMLERİ

24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmenlerimize En Güzel Hediyeler Primemall Gaziantepten

Gaziantepin alışveriş ve yaşam merkezi Primemall AVM, 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel düzenleyeceği kampanya ile 24 öğretmenize sürpriz hediyeler dağıtacak.

16 - 24 Kasım 2020 tarihleri arasında Primemall Gaziantepten en çok alışveriş yapan 24 öğretmene sürpriz hediyeler verilecektir.

Kampanyay sadece Primemall Kart sahibi öğretmenler katılabilecektir.

Hediye teslimatında öğretmen kimliği gösterilmesi zorunludur.

4- Symbolden Öğretmenlere Bowling Hediye

Öğretmenler Günü Hediyeniz Symbolden
Kocaeli ve bölgenin buluşma ve sosyalleşme alanı olan Symbol Yaşam Merkezi, 24 Kasım Öğretmen Gününde tüm öğretmenlerimize eğlence hediye edecek!
21-24 Kasım tarihlerinde danışma noktasına gelerek öğretmen kimliğini gösteren tüm öğretmenlerimize bowling hediye edilecektir.

5- İstanbul Akvaryum Öğretmenler Günü Kampanyası 2020

Çok şey borçlu olduğumuz öğretmenlerimize İstanbul Akvaryum keşfi hediye!

Florya sahilinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, öğretmenlerimiz hayatının en özel öğretmenler gününü dolu dolu yaşasın diye özel bir kampanya düzenliyor. 21 - 24 Kasım tarihleri arasında tam 4 gün boyunca İstanbul Akvaryum tüm öğretmenlere ücretsiz giriş hakkı sağlıyor.

Tüm öğretmenler 21-24 Kasımda Akvaryumu ücretsiz ziyaret edebilir, öğretmen yakınları da bu tarihlerde 125 TL yerine 70 TL, Çocuklar ise 90 TL yerine 50 TL indirimli giriş biletlerimizden yararlanabilecektir.

6- Acity Premium Outletten öğretmenlerimize küçük bir hediye!

Acity Premium Outletten 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel, öğretmen kimliği ile kampanya noktasına gelen tüm öğretmenlerimize kuru temizleme ve oto yıkama kuponu hediye!
Kampanya Detayı:
Kampanya 24 Kasım 2020 tarihinde öğretmen kimliği ile kampanya noktasına gelen öğretmenler içindir.
Katılımcılar 1 adet kuru temizleme veya 1 adet oto yıkama kuponu alabilirler.
Hediyelerin bedeli ve değişimi talep edilemez.
Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

7- Matmazelden Öğretmenler Gününe Özel Fırsat!

Çantadan cüzdana, eldivenden, parfüm ve valize kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden bayanların beğenisine sunan Matmazel, 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel seçili ürünlerde net %40 indirime ek kasada ekstra %10 indirim uygulayacak.
%40 indirim seçili ürünlerde geçerlidir.

Liste sürekli güncellenecektir. Sizinde öğretmenlerle paylaşmak istediğiniz kampanya varsa lütfen paylaşıma yorum olarak yazınız.

Şimdiden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. 

Yorumlar (0)
banner51
13°
açık
Günün Anketi Tümü
2021 Yılı Asgari Ücret ne Kadar Olmalı?
2021 Yılı Asgari Ücret ne Kadar Olmalı?
Namaz Vakti 04 Aralık 2020
İmsak 06:34
Güneş 08:06
Öğle 12:59
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09