Öğretmenlerin yıl başı seminerleri online mı olacak?

Öğretmenlerin yıl başı seminerleri online mı olacak?

Öğretmenler 03.08.2023, 16:38
Öğretmenlerin yıl başı seminerleri online mı olacak?

Öğretmenler yıl başı, 1. dönem ara tatili, 2. dönem ara tatili ve yıl sonu seminerleri olmak üzere yılda 4 defa seminer almaktalar.

Eski Bakan Mahmut Özer, yapılacak seminerlerin online olarak devam edeceğini söylemişti. Keza öğretmenlerin seminerleri online yapılmıştı.

Yıl başı seminerleri yaklaşıyor. Öğretmenler yıl başı seminerlerinin online mı yoksa yüz yüze mi yapılacağı hususunda merak içerisindeler. Otobüs veya uçak biletlerini alacak öğretmenler Milli Eğitim Bakanlığından gelecek açıklamayı bekliyor.

Geçtiğimiz yıl öğretmenlerin seminer dönemi 1 Eylül tarihinde başlamıştı. Lakin eski Bakan Mahmut Özer bu durumda öğretmenleri 5 Eylül tarihinde okullara çağırmıştı. Sene başı öğretmenler kurulu toplantısı ve evrak işleri sebebiyle öğretmenlerin okulda olması gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl için nasıl bir yol izleyecek. Seminerler online mı yapılacak yüz yüze mi? Yoksa öğretmenlerimiz belirli günde okullara mı çağırılacak?Konuyla alakalı henüz resmi bir açıklama yok. Bakanlığın kısa süre içerisinde bu hususta açıklama yapması bekleniyor.

Yorumlar (2)
Haci ali 2 ay önce
Yılbaşı semineri? Yoksa bu haber Yapay zekaylayla hazırlanmış bir haber örneği mi?
Öğretmen 2 ay önce
Ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? "Yılbaşı yaklaşıyormuş" siz iyimisiniz? Daha 8. ayın başındayız. Bu haberleri bilerek yapıyorsunuz. Bu şekilde 1,5 milyonluk bir meslek grubuna itibar suikastı yapıyorsunuz. Bu insanları öğretmenlere karşı kışkırtmaktır. Hakka girmeyin. Artık bu haberi 5 ay boyunca her hafta yaparsınız. Aferin size çok iyi yapıyorsunuz.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı