Okulda 14 Yaşındaki Öğrenciye Yumruk İddiası! Öğretmen Vurdu mu Vurmadı mı?

Ankara'nın Pursaklar Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bir öğretmenin öğrenciye ıslık çaldığı gerekçesiyle yumruk attığı iddia edildi.

Öğretmenler 24.10.2023, 20:47
Okulda 14 Yaşındaki Öğrenciye Yumruk İddiası! Öğretmen Vurdu mu Vurmadı mı?

Ankarada bulunan Pursaklar Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, 9. sınıf öğrencisi olan 14 yaşındaki Ö.M.K., İngilizce öğretmeni M.A.B. tarafından ıslık çaldığı iddiasıyla hakaret ve şiddete uğradı. Ö.M.K., 18 Ekim Çarşamba günü yaşadığı olayı polise bildirerek darp raporu aldı. Olaya ilişkin iddialar, öğrencinin, öğretmeninin kendisine hakaret ettiği ve fiziksel şiddet uyguladığı şeklindeydi. Ö.M.K., polis ve Çocuk Şube Müdürlüğüne giderek ailesiyle birlikte şikayette bulundu.

Kendi ifadesinde, "Hocam benim boğazımdan tutarak duvara yasladı ve enseme ve yüzüme birkaç kez yumruk attı" dedi. Darp raporunda ise şu tespitler yer aldı: "Şahsın boyun orta hattının sağında, sağ kulak aurikulada yaygın çok sayıda hipermeik alanlar mevcut. Sağ kaş bitiminden saç başlangıcına kadar uzanan bölgede abrazyon mevcut. Alın orta hattında çok sayıda abrazyon mevcut. Sol kulak önünde 2x3 cm’lik abrazyon mevcut. Sağ omuz önünde 2x2 cm’lik abrazyon mevcut. Geçici tıbbi müdahale ile giderilebilir."

Bazı Sıkıntılarımız Var Ama Çok Abartılıyor

Öğretmen M.A.B. ise şiddet iddialarına yanıt verirken, "Bu konuyla ilgili bir yorumumuz yok, bu birilerinin söylemesi. Öğrenci ile bir münasebetimiz, yani sıkıntımız var ama öyle çok da anlatıldığı kadar, abartıldığı kadar bir durum yok. Bazı sıkıntılarımız var ama maalesef" şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
şahin 2 ay önce
Hem derste ıslık çalacaksın saygısızlık yapacaksın hem de vay öğretmen bana şiddet uyguladı, vay hakaret etti diye şikayetçi olacaksın, haklı çıkmaya çalışacaksın. Vay orospu evladı seni. Vay piç kurusu seni
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı