Opel Türkiye, müşterilerine Haziran ayında büyük fırsatlar sunuyor. Yenilenen binek ve SUV modelleriyle birlikte başarılı hafif ticari araçlarıyla dikkat çeken Opel, cazip fiyatlar ve sıfır faizli kredi imkanlarıyla otomobil tutkunlarını memnun ediyor.

Yenilenen Tasarımlar, Cazip Fiyatlar
Opel'in üstün Alman teknolojisiyle donatılmış binek ve hafif ticari araç modelleri, Haziran ayında özel fırsatlarla satışa sunuluyor. Yenilenen yüzüyle dikkat çeken Opel Corsa, sportif tasarımı ve uygun kredi seçenekleriyle öne çıkıyor. Opel Astra ise cesur ve yalın tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Opel Corsa: 250 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkanı
Opel Astra: 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanıyla satışa çıkıyor.
SUV Modellerinde Farklılık
Opel, çok yönlü ve pratik SUV modelleriyle de beğeni topluyor. Crossland ve Mokka gibi tercih edilen modeller, avantajlı kredi seçenekleriyle müşterilere sunuluyor. Özellikle Opel Grandland, üstün Alman teknolojisi ve modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Opel Crossland: 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneği
Opel Mokka: 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanıyla satışa sunuluyor.
Opel Grandland: 250 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkanı yer alıyor.
Hafif Ticari Araçlar İçin Özel Teklifler
Opel, KOBİ'lere yönelik özel tekliflerle hafif ticari araç modellerinde de fark yaratıyor. Alman mühendisliği ve detaylarıyla dikkat çeken araçlar arasında Zafira, Combo ve Vivaro gibi modeller bulunuyor. Bu araçlar, özel kredi seçenekleri ve online rezervasyon fırsatlarıyla müşterilere sunuluyor.


Opel Zafira: 300 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı
Opel Combo ve Combo Cargo: 225 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçenekleri
Opel Vivaro Cargo, Vivaro City Van ve Movano: 225 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanlarıyla yeni sahiplerini bekliyor.
Elektrikli Modellerde Cazip Finansman Fırsatları
Opel, çevreci ve yenilikçi elektrikli modellerini de Haziran ayında cazip finansman olanaklarıyla sunuyor. Corsa Elektrik, Mokka Elektrik ve Astra Elektrik gibi modeller, yüksek performanslarıyla dikkat çekiyor. Bu modellerde de müşterilere sıfır faizli kredi imkanları sunuluyor.

8 bankadan sıfır faizli kredi 8 bankadan sıfır faizli kredi

Opel'in Haziran ayı kampanyalarıyla dolu olan bu fırsatlarla dolu kampanyalarından yararlanmak için en yakın bayiye başvurabilir veya online rezervasyon yapabilirsiniz. Bu kampanyalar, otomobil tutkunları için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.