Sıfır faizli kredi ile sıfır otomobil sahibi olmanın tam zamanı! İşte, SEAT, CUPRA, Honda, DFSK ve Fiat otomobil markalarının sunduğu sıfır faiz, indirim, uygun kredi fırsatları
SEAT: Ibiza, Leon ve Arona modellerinde "yüzde 0 faiz" fırsatıyla taşıt kredisi imkanı sunuyor. Ibiza ve Arona modellerinde 125 bin liradan 12 ay vadede 0 faizli kredi fırsatı sağlanıyor. Leon modelinde ise 200 bin liradan 12 ay yüzde 0 faizli taşıt kredisi imkanı bulunuyor.

CUPRA: Formentor ve Leon modellerinde yüzde 0 faizli taşıt kredisi imkanı sunuyor. Formentor modeli 1 milyon 890 bin TL'den, Leon modeli ise 1 milyon 690 bin TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla satılıyor.

Benzin fiyatlarına indirim geliyor Benzin fiyatlarına indirim geliyor

Honda: Belirli sayıdaki Honda City modeli için özel bir kampanya başlatıldı. City modeline sahip olmak isteyenler için 225 bin lira indirim veya 250 bin liraya kadar kredilerde yüzde 0 faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca, nakit alımlarda 225 bin lira indirim seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

DFSK: Hafif ticari araçlarda kampanya düzenleyen DFSK, nakit alımlarda 70 bin lira indirim sağlıyor. Ayrıca, 300 bin liraya kadar olan kredilerde 12 ay vadeyle yüzde 1,19 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor.

Fiat: Fiat Egea modeline özel bir kampanya düzenleyen Fiat, takas kampanyasıyla aracını takasa getiren müşterilere 250 bin TL'ye 12 ay sıfır faizli kredi imkanı sağlıyor. Egea modeli, belirli fiyatlarla satılıyor ve takas kampanyasından faydalananlar, 12 ay vadede yüzde 2,99 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.