Kılıçdaroğlu kaset iddiaları için: ABD seyahatimle ilgili olabilir

Katıldığı canlı yayında hakkındaki kaset iddialarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD'ye düzenlediği ziyaret sırasında çekilmiş bir kayıt olabileceğini ifade etti.

Politika 07.05.2023, 20:16
Kılıçdaroğlu kaset iddiaları için: ABD seyahatimle ilgili olabilir

14 Mayıs seçimleri için geri sayım devam ederken Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili bazı kasetlerin bulunduğu şeklinde iddialar ortaya atıldı.

ABD GEZİSİNİ İŞARET ETTİ

Dün akşam bir canlı yayına konuk olan Kılıçdaroğlu, kaset iddiaları hakkında önemli açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz aylarda ABDye düzenlediği seyahatle ilgili bazı görüntülerin kurgulandığı bilgisini aldıklarını ifade eden Kılıçdaroğlu, kaydın yayınlanması durumunda bir saat içinde sahte olduğunu ortaya koyacaklarını ifade etti.

"BUNU SAPTAYACAK PROGRAMLAR VAR"

Kılıçdaroğlu, "Bunların 1 saat içinde sahte olduğu saptayacak programlar da var, bu konuda da önlem aldık. Son 10 günde böyle bir şey yapılacağı söylendi. Ek bilgi gelmedi ama ben bunu açıkladım. Seyahatimle ilgili bir şey olduğu söylendi gelen bilgi öyleydi. Devletine saygı duyan namuslu bürokratlar var. İftirayla, karalama kampanyalarıyla, bel altı vuruşlarla yapılanların yanlış olduğunu biliyorlar." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 09 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı