Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan kimdir? İpek Özkan Sayan ne demişti?

Cumhurbaşkanlığı yarışında, adaylıktan çekildiğini açıklayan Muharrem İnce hakkında ortaya atılan iddialar hakkında sert konuşan Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan sosyal medyada yeniden gündem oldu. Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilen Muharrem İnce'nin partisi Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan'ın açıklamaları merak ediliyor.

Politika 11.05.2023, 19:45
Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan kimdir? İpek Özkan Sayan ne demişti?

Programlarını iptal eden, rahatsızlandığını duyuran, bugün de adaylıktan çekildiğini açıklayan Muharrem İnce hakkında ortaya atılan iddialar hakkında sert konuşan Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan sosyal medyada yeniden gündem oldu. Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilen Muharrem İncenin partisi Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayanın açıklamaları merak ediliyor. Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan kimdir? İpek Özkan Sayan ne demişti?

İpek Özkal Sayan ne demişti?

Özkalın ne dediği araştırılıyor. Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İpek Özkal Sayan, partilerinin ilkelerine bağlı kalarak, tek başına seçime girme kararı aldığını belirterek Memleket Partisi, ne Cumhur ne Millet, tek yol memleket diyerek yola çıktı ve Türkiyeye üçüncü bir seçeneği Atatürkün yolunu sundu. Bugün her iki ittifak da Türkiyenin yaralarına merhem olmaktan çok uzaktır. Biz partimizle ve cumhurbaşkanı adayımızla Türkiyenin sorunlarını iyi analiz ediyor ve projelerimizle Türkiyeyi aydınlık yarınlara ulaştıracağımızın sözünü veriyoruz" demişti.

Muharrem İnce hakkında ortaya atılan iddialar hakkında çok sert açıklamalar yapan Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal Sayan hayatı ile yeniden merak konusu oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı