Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ziyaretlerini sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ziyaretlerini sürdürüyor

Politika 11.05.2023, 18:08
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ziyaretlerini sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ziyaretlerine devam ediyor. Esenler Wushu Federasyonu İstanbul Şampiyonasına katılan Erbakan, ardından Fatihte bulunan Siirt Vakfını ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Esenler Wushu Federasyonu İstanbul Şampiyonasına katılan Erbakan, ardından Fatih te bulunan Siirt Vakfını ziyaret edip vatandaşlarla buluştu.

Spora Yeniden Refah Partisi olarak önem veriyoruz
Mehmet Öcalan Spor Salonunda gençlere yönelik önemli açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Spor, gençlerimizin ahlaki açıdan gelişmesinde çok önemli bir öneme sahip. Sağlıklı nesiller olarak yetişmesinde çok büyük yere sahip. Zararlı alışkanlıklarda, anarşiden, terörden dahi uzak durmaları için son derece önemli bir fonksiyona sahip. Biz Yeniden Refah Partisi olarak meclise girdiğimizde spor branşları arasındaki ayrımcılığa son verilmesi için mücadele edeceğiz. Takım sporlarına verilen önemin ve desteğin, bireysel sporlara da aynı şekilde verilmesi için mücadele edeceğiz. Spora Yeniden Refah Partisi olarak önem veriyoruz. Gençlerimizin yeni nesillerimize en büyük önemi veriyor gençlerimizin sporla ilgilenen, entelektüel derinliğe sahip, kaliteli eğitim almış, zararlı alışkanlıklardan uzak ve ahlakı yüksek gençler olarak gelişmesi için inşallah mecliste mücadele edeceğiz dedi.

Erbakan Siirt Vakfındaki konuşmasında ise, Erbakan Hocamızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesiyle ilgisi, o bölgeye olan hizmeti, o bölge insanına olan sevgisi, onların haklarını savunmak adına ceza almış olması, o bölgenin maddi ve manevi kalkınma için uzun yıllar mücadele edip hizmet etmiş olması ve o bölgede üretime yönelik, istihdama yönelik yapılan yatırımların hemen hemen tamamında Erbakan Hocamızın imzasının olması gerçekten de önemli bir olay. Bu vesileyle Erbakan Hocamızın bu hizmetleri, tabii karşılıksız kalmadı. Yeniden Refah Partisi olarak aynı çizgide yürüyen, milli görüş davasına sahip çıkan, milli görüşü temsil etmek için yola çıkan bir parti olarak aynı sevgiyi, aynı muhabbeti, aynı bağı Doğu ve Güneydoğu insanıyla, halkıyla devam ettirmeye kararlıyız" ifadelerini kullandı.
(BA-ZA-DK-Y)
 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 09 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı