Sağlık-Sen Otel haziranda açılıyor

SAĞLIK-SEN’İN ÜYELERİNE ÖZEL HİZMET VERECEK OLAN SAĞLIK-SEN OTEL, ANKARA’NIN MERKEZİ YERLERİNDEN OLAN ULUS’TA YAKIN ZAMANDA AÇILACAK.

SAĞLIK 17.05.2023, 14:03
Sağlık-Sen Otel haziranda açılıyor

Sağlık-Sen’in üyelerine özel hizmet verecek olan Sağlık-Sen Otel, Ankara’nın merkezi yerlerinden olan Ulus’ta yakın zamanda açılacak.

Sağlık-Sen Otel, 12 katlı, 87 odalı ve 190 yatak kapasitesi, konferans salonu ve yemekhanesiyle Ankara’nın en merkezi noktalarından olan Ulus’ta haziran ayında hizmet vermeye başlayacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan, “Sağlık-Sen geleceğe yatırım yapan, emanet bilinciyle hareket eden, imkan ve kaynaklarını üyeleri için seferber eden hizmet sendikacılığının temsilcisidir. 7. Olağan Genel Kurulumuzda üyelerimizin ve ailelerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak misafirhaneler açacağımızı dile getirmiştik. Çok şükür Ankara’da merkezi bir konumda yer alan otelimizin mülkiyetini satın alarak üyelerimizin ve ailelerinin hizmetine sunuyoruz. Teşkilat mensuplarımızın artık Ankara’da bir evi var. Tüm teşkilatımıza, üyelerimize, ailelerine hayırlı olsun. Göreve geldiğimiz günden bugüne imkan ve kaynaklarımızı üyelerimiz için kullanmak için her türlü adımı atıyoruz. Bu yolda emek veriyoruz, eser bırakmaya çalışıyoruz. İnsanı ve emeği merkeze alarak, Sağlık-Sen’i geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanını mali, sosyal ve özlük hakları yönünden refaha kavuşturmak için kararlılıkla mücadele ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı