Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisinden Tepki Çeken Paylaşımlar

Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisinden Tepki Çeken Paylaşımlar

Sendika 14.12.2023, 11:58
Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisinden Tepki Çeken Paylaşımlar

Muş Bulanık Eğitim Bir Sen Şube temsilcisi aynıda zamanda Muş Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevlendirme Şube Müdürü olarak görev alan Mustafa Özakdoğana ait olan https://www.facebook.com/mustyozakdogan facebook hesabında herkese açık olacak şekilde kendi hesabından yapmış olduğu paylaşımlar tartışma konusu oldu.

Eğitim Bir Sen Şube Temsilciliği yapan biri ve aynı zamanda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapan biri tarafından kamuoyuna açık bu hesapta yapılan paylaşımlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında başta olmak üzere yapılan paylaşımlar şaşkınlık yaratırken, bu denli bir paylaşımı başka bir kişinin yapması halinde bu görevlerde yer alabilir mi ? sorusunu da akıllara getiriyor.

Muş Bulanık Eğitim Bir Sen Şube temsilcisi aynıda zamanda Muş Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevlendirme Şube Müdürü olarak görev alan Mustafa Özakdoğanın hesabında tepki çeken o paylaşımlar.

Bu haberimiz sonrası bu hesapta ki bu paylaşımlar silinip hesap kapatılacak mı göreceğiz ve Eğitim Bir Sen bu konuda nasıl bir tepki verecek hep birlikte göreceğiz...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı