Memur-Sen üyelerine, indirimli kebap anlaşması!

Memur-Sen üyelerine, indirimli kebap anlaşması!

Sendika 25.09.2023, 23:54
Memur-Sen üyelerine, indirimli kebap anlaşması!

Memur Sen üyelerine Kebap Evinden indirim yapılacak. Bursa İl Temsilciliği ile Bursa Kebap Evi arasında yüzde 15 indirim protokolü imzalandı.

Memur- Sen üyelerine indirimli kebap müjdesi! Anlaşma kapsamında; Bursada Memur Sen üyelerine, Kebap Evi’nin bazı şubelerinde tüm ürünlerden yüzde 15 indirim yapılacak.

Memur Sen Bursa İl Temsilciliği her alanda üyelerinin haklarını iyileştirmeye devam ederken, indirim protokolü anlaşmalarıyla üyelerine avantajlar sunmaya devam ediyor.

Memur Sen Bursa İl Temsilcisi Ramazan Acar, Bursa Kebap Evi CEO’su Hüseyin Genç ile Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği’nde bir araya geldi. Memur Sen Bursa üyelerinin Bursa Kebap Evi’nin Parkur AVM ve Anatolium AVM şubelerinde indirimli faydalanmasını sağlayacak indirim protokolüne imza atıldı.

“BURSA’NIN LEZZETLERİNİ DÜNYA İLE BULUŞTURUYORUZ”

Bursa Kebap Evi CEO’su Hüseyin Genç ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Dünya genelinde 10 farklı ülkede 122 şubede restoranları ile Türk Mutfağı’nın global bir aktörü haline gelen Bursa Kebap Evi, Bursa’nın eşsiz lezzetlerini Türkiye ve dünyayla buluşturmayı sürdürüyor. 2016 yılında Avrupa’nın en prestijli ödülü olan “ITQI” Üstün lezzet ödülü alarak kalitemizi kanıtladık. Bursa bizim için çok özel ve değerli bu alanda farklı çalışmalarımız da olacak. Memur Sen Bursa üyeleri için geçerli olacak indirimimiz hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
ertürk 5 ay önce
İŞTE SENDİKA DEDİĞİN BUDUR. İLKKEZ DİŞE DOKUNUR BİR ANLAŞMA YAPMIŞLAR.
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 27 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı