Pülümür Dağlarındaki Türk Bayrağından Rahatsız olanlar Devlet Bahçeli'ye ne diyecek?

Teröristlerden temizlenen Pülümür dağlarında ve aynı anda 2 şehitin verildiği gün Pülümür dağlarına Polis ve Askerlerimizin çizdiği Türk Barağı ve Ne Mutlu Türküm yazısından rahatsız olan Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan ÇAKIRCI ve Ona Destek veren şube başkanları Devlet Bahçeli'nin "“Pülümür’de dağa yazılan “Ne Mutlu Türküm Diyene” sözünden rahatsızlık duyanlar, Türk milletinin utanç vesikalarıdır." cevabına bakalım ne diyecekler?

Sendikalar 09.05.2020, 21:10
Pülümür Dağlarındaki Türk Bayrağından Rahatsız olanlar Devlet Bahçeli'ye ne diyecek?

AJANSKAMU-ÖZEL HABER

Pülümür dağlarına çizilen Türk Bayrağı figürü ve altına yazılan Ne Mutlu Türküm Diyene yazısını Tunceli Valisi paylaşmış ve TRT bu videoyu açhaber yapmıştı. Eğitimbirsen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan ÇAKIRCI, bu durumdan rahatsız olduğunu ve mutsuz olduğunu açıklamıştı . 

Eğitimbirsen’in Türk Bayrağı figüründen ve Türk sözünden rahatsız ve mutsuz olan genel Başkan Yardımcısı Ramazan ÇAKIRCI ve onu destekleyen şube başkanlarına ; MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’den Tokat gibi cevap geldi .

Bahçeli atmış olduğu twitte ;

“Pülümür’de dağa yazılan “Ne Mutlu Türküm Diyene” sözünden rahatsızlık duyanlar, Türk milletinin utanç vesikalarıdır. Bunlara kulak versek; zalimlere, hainlere, teröristlere, ekonomik şantajcılara, emperyalist oyunlara boyun bükmek, ne yapalım kaderimiz buymuş demek kaçınılmazdır. Dedi .

"Türk Milletinin Utanç Vesikalarıdır"

Eğitimbirsen’in Türk Bayrağı figüründen ve Türk sözünden rahatsız ve mutsuz olan genel Başkan Yardımcısı Ramazan ÇAKIRCI ve onu destekleyen şube başkanları Devlet Bahçelinin "“Pülümür’de dağa yazılan “Ne Mutlu Türküm Diyene” sözünden rahatsızlık duyanlar, Türk milletinin utanç vesikalarıdır."  açıklamasına bakalım ne diyecekler. 

Devlet Bahçeliyi de eleştirebilecekler mi bekleyip göreceğiz!!!

Yorumlar (0)
banner51
20°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 27 Ekim 2020
İmsak 05:57
Güneş 07:22
Öğle 12:53
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:34