AÖF Final Sınavları Online Mi Olacak?

AÖF Final Sınavları Online Mi Olacak? Açıklama geldi.

Sınavlar 10.05.2023, 13:48
AÖF Final Sınavları Online Mi Olacak?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF)nen beklenen resmi açıklama geldi. Yapılan açıklamada 2022-2023 yılı dönem sonu final sınavlarının online (çevrimiçi) olarak yapılacağı belirtildi. Bununla birlikte yeni sınav tarihleri de belli oldu.

epremden etkilenen bölgeler nedeniyle online olarak gerçekleştirilen Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara vize sınavlarının ardından sonuçlar açıklanmış, gözler ise final sınavlarına çevrilmişti.

Anadolu Üniversitesinden Online Sınav Açıklaması
Programa kayıtlı öğrenciler sınavlar final sınavlarının da tıplı vize sınavlarında olduğu gibi online yapılmasını beklerken, sevindirici haber Üniversitenin sosyal medya hesabından geldi.

Yapılan açıklamada Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) 2022-2023 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınavlarının çevrimiçi(online) olarak 3-4 Haziran ve 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacağı belirtildi.

Yorumlar (1)
Öğrenci 4 hafta önce
Yine çatır çatır kopya çekilecek desenize . Son sınavlarda kişiye özel sınavda yapmadılar aynı soruları herkese sordular. Hiç bir önlemde alınmadı.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı