Devlet Bahçeli'den EYT ve asgari ücret müjdesi!

Devlet Bahçeli'den EYT ve asgari ücret müjdesi! "EYT sorunu ortadan kaldırılacak" Bahçeli, iktidara da EYT ve asgari ücret konusunda çağrıda bulundu: Talepleri karşılamak zorunluluğumuzdur

Taşeronlar 16.11.2021, 14:00
Devlet Bahçeli'den EYT ve asgari ücret müjdesi!

MHP lideri Devlet Bahçeli, hükümete çağrı yaparak "EYT sorunu çözülerek gündemden çıkarılmalıdır.

Asgari ücretle yaşayan vatandaşlarımızın da enflasyona ezdirilmemesi, ücretlerin iyileştirilmesi temennimizdir. İnsanların haklı taleplerini karşılamak bizim zorunluluğumuzdur." dedi.MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakında çatlak olduğu iddialarına ateş püsküren Bahçeli, birlik beraberlik mesajı verdi.

"EYT SORUNU ORTADAN KALDIRILACAK"

Vatandaşların merakla beklediği asgari ücret zammına, EYT ve 3600 ek gösterge konusuna da değinen Bahçeli, "Bütçe imkanları doğrultusunda, kademeli geçişle birlikte EYT sorunu Mecliste görüşülecek bu sorun ortadan kaldırılacaktır. 3600 ek göstergenin verilmesi için hükümetimize her desteği vereceğiz.

"İNSANLARIN HAKLI TALEPLERİNİ KARŞILAMAK ZORUNLULUĞUMUZDUR"

Asgari ücretle yaşayan vatandaşlarımızın enflasyona ezdirilmemesi, ücretlerin iyileştirilmesi temennimizdir. İnsanların haklı taleplerini karşılamak bizim zorunluluğumuzdur. Aralık ayında toplanacak komisyonun enflasyon üzerinde bir zam oranı belirlemesi temennimizdir." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Namaz Vakti 30 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı