Resmi verilere göre Temmuz ayı Başöğretmen maaşı hesaplandı Resmi verilere göre Temmuz ayı Başöğretmen maaşı hesaplandı

24 Kasım öğretmenler gününe yalnızca birkaç gün kaldı. Bu hafta sonu itibari ile bitecek olan ara tatil sonrasında gelecek olan 24 Kasım öğretmenler günü için öğrenciler, veliler öğretmenleri için hediye alışverişine başladı. Hangi markalarda öğretmenler gününe özel indirimler başladı? Nerede indirim var? İşte tüm detaylar...

Öğretmenler günü indirim kampanyaları başlıyor!

Öğretmenler gününe özel indirim kampanyaları başladı. Ara tatilden hemen sonra gelen 24 Kasım öğretmenler günü için hediye arayışında olanlara birçok marka ve firmadan indirim habeleri duyulmaya başlandı. Öğretmenler günü hediyeleri için nerede ne indirim var?

PTT’den öğretmenler gününe özel indirim!

PTT öğretmenler gününe özel yeni kampanyasını 20-25 Kasım tarihlerinde yurt içi varışlı APS Kurye ve Posta Kargosu gönderilerinde %20 indirim ile tüm çalışan ve emekli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz. Ifadeleri ile duyurdu. Yine öğretmenler gününe özel indirimler yapan MAKYAJ KOZMETİK “24 Kasım Öğretmenler Günü” için %15 indirim kampanyası ile Öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceklerini belirttiler.

Yine öğretmenler için çeşitli hediye alternatifleri sunan Karaca, Cumhuriyet'in 100'üncü, Karaca'nın 50'nci yılında, Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatından ve ilkelerinden ilham alan, 'Cumhuriyet Yüzyılı' adını taşıyan koleksiyon, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde indirimlerine devam ediyor.

Defacto öğretemenlere özel indirimini başlattı!

Defacto’da öğretmenler gününe özel yaptığı indirimleri indirimli fiyatları ile duyurdu. Defacto’da başlayan öğretmenler gününe özel hediyeler için,

Fitted Bisiklet Yaka Hırka

Eski Fiyat: 349,99 TL

İndirimli Fiyat: 244,99 TL

Standart Fit Triko Kazak

Eski Fiyat: 499,99 TL

İndirimli Fiyat: 349,99 TL

Oversize Fit V Yaka Triko Hırka

Eski Fiyat: 449,99 TL

İndirimli Fiyat: 314,99 TL

Standart Fit Balıkçı Yaka Triko Kazak

Eski Fiyat: 399,99 TL

İndirimli Fiyat: 279,99 TL’den fiyatlar ile birçok ürününde indirimlerinin başladığını belirtti.