Kimi insanlar cinsel yönden daha isteklidir. Pek çok farklı unsurun yanı sıra astroloji de cinsel kişiliğinizi şekillendirebilir ve cinsel dürtülerinizi etkileyebilir. İşte cinselliğe en düşkün burçlar...


AKREP (23 EKİM-21 KASIM)

Akrepler, cinsellik konusundaki yoğun iştahlarıyla ünlüdürler. Ama hayır, yine de herhangi biriyle seks yapmak isteyecek kadar değil; duygusal bağları olan kişilerle isterler.


Bu tek gecelik ilişkiye karşı oldukları anlamına da gelmiyor ama… Sadece yakınlarında olan kişiye güvenebilmekten hoşlanıyorlar.


KOÇ (21 MART- 19 NİSAN)

Cinselliğe düşkün burçlar arasında koçlar da var. Koçlar, zodyağın cinsel akrobatları gibidirler. Libidoları oldukça yüksektir. Genellikle zaten etkileyicidirler ve yatak odasında biraz daha şehvetli olurlar.


Koç, seksin duygusal ve tutkulu bir ilişki olması gerektiğine inanır. Uzun öpüşmeler, gıdıklama ve masaj, Koç'un uğraşmaktan hoşlandığı deney alanlarıdır.

Kazandığı 65 belediyenin girişine “rüşvet” tabelası astı Kazandığı 65 belediyenin girişine “rüşvet” tabelası astı


ASLAN (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Aslanlar cinsel dürtüleri oldukça yüksek kişilerdir. Özellikle de seks, bedenlerinin yanı sıra egolarının da okşanmasını içeriyorsa. Ne kadar iyi olduklarını ve ne kadar seksi olduklarını duymak isterler.


Unutmayın ki aslanlar cömert aşıklardır; aldıkları kadarını da verirler. Aslan ateşli ve tutkuludur, sorumluluk almayı ve ilk hareketi yapmayı severler...


YAY (22 KASIM- 21 ARALIK)

Yay, her zaman sekse hazırdır. Kolay sıkılabilen kişilikler olduklarından, partnerlerinin her yeniliğe ve maceraya açık olmaları gerekir. Bir kez sıkılan Yay, kolaylıkla sizi harcayabilir.


BOĞA (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Boğalar şehvetlilerdir. Boğalar ne yaptıklarını bilirler ve yaptıkları şeyde de iyidirler. Partnerlerini gerçekten tatmin etmeyi bilirler.


Seksin içine mümkün olduğunca duyguyu dahil etmekten hoşlanırlar bu nedenle müzik, kokulu mumlar, özel aydınlatma ve yiyecekler varsa şaşırmayın.

Onları her gün yeni biriyle görebilirsiniz: En flörtöz burçlar belli oldu
Zodyağın en flörtöz burçları belli oldu. Bu burçların yanında her gün yeni birini görmeniz mümkün.

Astrolojide her burcun belirli özellikleri ve eğilimleri vardır. Flörtöz davranışlar da bu özellikler arasında yer alabilir. İnsanlar, romantik ilişkilerde veya sosyal etkileşimlerde daha cazip ve çekici olabilirler. İşte Posta'nın haberine göre en flörtöz beş burç!


ASLAN BURCU
Aslan burcu, doğal bir çekiciliğe ve karizmaya sahiptir. Kendine güvenen, cömert ve gösterişli bir yapıya sahip olan Aslanlar, flört etmeyi severler. Kendilerini ön plana çıkarmaktan hoşlanır ve ilgi odağı olmayı tercih ederler. Romantik ve tutkulu bir tutumla karşı tarafa yaklaşırlar.


TERAZİ BURCU
Terazi burcu, uyumlu, şık ve zarif bir yapıya sahiptir. İlişkilerinde dengeyi ve uyumu arayan Teraziler, flört etmeyi ve romantik jestler yapmayı severler. Sosyal yetenekleri sayesinde kolaylıkla insanlarla iletişim kurarlar ve çevrelerinde birçok hayranı olabilir.


İKİZLER BURCU
İkizler burcu, konuşkan, eğlenceli ve zeki bir yapıya sahiptir. Meraklı ve hareketli doğalarıyla, flört etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı severler. İletişim yetenekleri sayesinde karşılarındaki kişiyi etkilemekte başarılı olurlar.


YAY BURCU
Yay burcu, maceraperest, neşeli ve özgür ruhlu bir yapıya sahiptir. Flört etmeyi ve yeni deneyimler yaşamayı seven Yaylar, etraflarındaki enerjiyi yükseltirler. Heyecan verici ve eğlenceli bir flört tarzına sahiptirler.

KOVA BURCU
Kova burcu, bağımsız, yenilikçi ve özgün bir yapıya sahiptir. Flört etmeyi ve farklı insanlarla tanışmayı seven Kovalar, sıra dışı ve ilginç yaklaşımlarıyla dikkat çekerler. Özgür ruhlu ve ileri görüşlü bir flört tarzları vardır.

Her burcun kendine özgü flört tarzı vardır ve insanların kişisel deneyimleri ve tercihleri de önemlidir. Astroloji sadece bir rehberdir ve gerçek ilişkilerde her zaman tek belirleyici faktör değildir. Ancak, burçların genel eğilimleri ve özellikleri, ilişkilerdeki dinamikleri anlamak konusunda bize bir perspektif sağlayabilir.