15 Tatil Uzatıldı Mı ? Uzatılacak Mı ? Online Eğitim Mi Olacak ? 15 Tatil Ne Zaman Bitiyor ?

15 tatil uzatıldı mı? İkinci dönem ne zaman başlayacak?

Eğitim 28.01.2024, 15:12
15 Tatil Uzatıldı Mı ? Uzatılacak Mı ? Online Eğitim Mi Olacak ? 15 Tatil Ne Zaman Bitiyor ?

Yoğun sınav programı ve dersler sonrasında öğrenciler ilk dönem sonu karnelerini alarak, sömestr tatiline girdiler. Tatil başladığı andan itibaren, okulların ne zaman açıklanacağı merak konusu olurken,15 tatilin uzatılacağı ile ilgili iddialar gündemde!

Peki 15 tatil uzatıldı mı? İkinci dönem ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak? 2024 yarıyıl tatili ne zaman bitecek Tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle birlikte...

İkinci dönem ne zaman başlayacak?
İlk dönem sonu karnelerini alan öğrenciler, 15 günlük yarıyıl tatiline girdi. Sömestr tatiline giren öğrenciler ve veliler okulların ne zaman açıklanacağını merak ederek araştırmaya devam ediyor. 2023-2024 eğitim öğretim dönemi birinci dönemin tamamlanmasıyla birlikte, milyonlarca öğrenci ve veli tarafından okulların yeniden açılacağı tarihi merak konusu oldu

İlk dönem sonu karnelerini 19 Ocak 2024 tarihinde alan öğrenciler, ikinci döneme 5 Şubat 2024 tarihinde başlayacağı Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) çalışma takviminde yer alıyor.

15 tatil uzatıldı mı?
Yarıyıl tatiline giren öğrenciler tarafından okulların ne zaman açılacağı merak konusu olurken, 15 tatilin uzatılacağı ile ilgili iddialar gündeme gelmeye başladı. 15 tatilin uzatılacağı yönünde Milli Eğitim Bakanlığı’ndan (MEB) resmi bir açıklama gelmedi. Bu durumda da, ikinci dönem başlangıç tarihi MEB çalışma takviminde belirlenen tarih olan 5 Şubat 2024 tarihinde açılacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 22 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı