Halkbank'tan O Meslek Mensuplarına Düşük Faizle 400 Bin TL Kredi Fırsatı!

Halkbank'tan Düşük Faizle 400.000 TL Kredi Fırsatı! Üstelik 12 Ay Geri Ödeme Yok!

Ekonomi 15.01.2024, 17:29
Halkbank'tan O Meslek Mensuplarına Düşük Faizle 400 Bin TL Kredi Fırsatı!

Halkbank, mimarlara, öğretmenlere, doktorlara, veterinerlere, avukatlara düşük faiz avantajıyla 400.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor! Farklı kredi paketleri ile girişimcilere özel indirim ve avantajlar sunan banka 400.000 TL’ye kadar iş kurmak isteyenlere..

Halkbank, bir yıl ertelemeli ve düşük faizle 400.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı! Girişimcilere yönelik sunulan bu kampayada ayrıca 60 ay vade fırsatı da bulunuyor. Halkbankın 400.000 TL kredi kampanyası, çeşitli girişimcilik alanlarını içermektedir.

İşte Halkbankın Özel İhtiyaç Kredisi Seçenekleri ve Başvuru Şartları

250.000 TL Limitli Halk Girişimci Kredisi:

En az ilkokul mezunu,45 yaşını aşmamış olan girişimciler, azami 12 ay anapara ödemesiz şekilde toplam 60 ay vade ile yararlanabilecektir.

Örneğin;konfeksiyon sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren satış yetkilisinin kendi iş yerini kurması gibi.

Girişimcinin gazi, şehit/gazi yakını veya engelli olması durumunda yaş şartı 55 olarak uygulanacaktır. (45 yaşını aşmış girişimcilerin başvuruları yalnızca standart başvuru süreci -şube kanalı- ile alınabilecektir.)

350.000 TL Limitli Genç Girişimci Kredisi:

Üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, mezun olduğu bölümle ilgili herhangi bir iş tecrübesi bulunmayan ve bu alanda kendi işini kurmak isteyen veya kendi işini kurmuş olan 35 yaşını aşmamış girişimciler, azami 12 ay anapara ödemesiz şekilde toplam 60 ay vade ile yararlanabilecektir.

Örneğin; eczacılık fakültesini bitiren yeni mezun bir eczacının eczane, hukuk fakültesini bitiren yeni mezun bir avukatın hukuk bürosu, diş hekimliği fakültesini bitiren yeni mezun bir diş doktorunun muayenehane, anaokulu öğretmenliği mezununun anaokulu, mimarlık fakültesi mezununun mimarlık bürosu açmak istemesi gibi.

400.000 TL Limitli Cesur Girişimci Kredisi:

Üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, eğitimini aldığı ve en az 2 yıl deneyim kazandığı iş kolunda kendi iş yerini açmak isteyen veya kendi iş yerini açan 45 yaşını aşmamış girişimciler, azami 12 ay anapara ödemesiz şekilde toplam 60 ay vade ile yararlanabilecektir.

Örneğin; tıp doktorları, tahlil laboratuvarı kuracak biyologlar, etüt merkezi açacak öğretmenler, diş doktorları, veterinerler, avukatlar gibi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 24 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı