Hepsiburada’dan patili dostlara anlamlı destek

E-TİCARET PLATFORMU HEPSİBURADA, HAYATA GEÇİRDİĞİ KAMPANYA İLE KULLANICILARIN PET SHOP KATEGORİSİNDEN YAPACAĞI ALIŞVERİŞLERDE PATİLİ DOSTLARIN 1 GÜNLÜK MAMA MASRAFLARININ KARŞILANMASINA KATKI SAĞLAYACAK.

Ekonomi 26.08.2023, 13:04
Hepsiburada’dan patili dostlara anlamlı destek

E-ticaret platformu Hepsiburada, hayata geçirdiği kampanya ile kullanıcıların pet shop kategorisinden yapacağı alışverişlerde patili dostların 1 günlük mama masraflarının karşılanmasına katkı sağlayacak.

Hepsiburada, 26 Ağustos Dünya Köpekler Günü kapsamında anlamlı bir kampanya başlattı. Yapılan açıklamaya göre, kampanyaya katılarak can dostlara destekte bulunmak isteyenler, alışverişlerini 26-27 Ağustos tarihlerinde Hepsiburada pet shop kategorisinden yapabilecek. E-ticaret platformu tarafından 15 Eylül’de Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği’ne (HAÇİKO) teslim edilecek mamalar, HAÇİKO’nun belirlemiş olduğu besleme bölgelerine ulaştırılacak.

Bugüne dek pek çok sivil toplum kuruluşuna mama, sağlık ve barınma desteğinde bulunan e-ticaaret platformu geçtiğimiz günlerde de Çanakkale’de başlayan ve hızla yayılan orman yangınından etkilenen canlılar için HAÇİKO iş birliği ile mama, tıbbi malzeme ve lojistik desteğinde bulunmuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı