Ak Partili O İsim 1 Değil 2 Değil 3 Değil Tam 4 Yerden Maaş Alıyor

Sık sık Türkiye’nin gündemine gelen “çift maaş” tartışmasında bu sefer “çift maaş” yerine “4 maaş” skandalı ortaya çıktı.

GENEL 08.08.2023, 18:34
Ak Partili O İsim 1 Değil 2 Değil 3 Değil Tam 4 Yerden Maaş Alıyor

AKP Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar’ın, Ziraat Katılım’da Yönetim kurulu Üyeliği, Emlak Katılım Bankası’nda Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, MUÇEV Turizm Ticaret Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Türkiye Çevre Ajansı Başkanlığı olmak üzere 4 farklı kurumdan maaş aldığı ortaya çıktı

Mahmut Kaçar aynı zamanda AKP’den 2 dönem Şanlıurfa milletvekilliği yaptı. Kaçar, emekli milletvekili maaşı da alıyor.

Daha önce de Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı olarak atanan ve bu atamadan 10 gün sonra ise Borsaya açık Emlak GYOda Yönetim Kurulu üyesi olan Refik Tuzcuoğlunun çifte maaş alacağı ortaya çıkmıştı.

İlgili haber için tıklayınız: Gelenek bozulmadı: 10 günde çifte maaş... Kim bu Tuzcuoğlu

MAHMUT KAÇAR KİMDİR

1975te Şanlıurfada doğan Mahmut Kaçar, 1999 yılında Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2002-2008 yılları arasında Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcılığı, 2008-2011 yılları arasında Sağlık-Sen Genel Başkanlığı ve Memur-Sen Genel Sekreterliği, 2011-2018 yılları arasında 24. ve 26. Dönem Şanlıurfa Milletvekili olarak görev yaptı.

Mahmut Kaçar, Milletvekilliği süresince 2012-2015 yılları arasında AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı ve AK Parti MKYK üyesi olarak görev yaptı.

Evli ve 3 çocuk babası olan Mahmut Kaçar, halen Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Odatv.com

Yorumlar (3)
Kadir 2 ay önce
Maliye bakanı memur maaş zammını enflasyon sebebi görmüştü. Böyle 3-4 yerden maaş almaları bildiği halde bunları engelleyeceğine algıyla vatandaşın dikkatini başka yere çekiyor. Belki kendide böyle 3-4 yerden maaş alıyordur.
Objektif 2 ay önce
Yazıklar olsun ya, ne denilebilir ki başka! Mütedeyyin, muhafazakar kişilerin bunu yapması gerçekten çok yazık. Bu maaşları alırken acaba hiç vicdan hesabı yapıyor mu? Devlet verdiyse ben de alırım kardeşim mi diyor, yoksa ...
tamburacı 2 ay önce
helali hoş afiyet olsun madem o koltuktasın indir cebe unutma bu fırsat her daim gelmez tokatla gitsin helal haram konusuna girersen treni kaçırır dünyalığından olursun gelelim işin ahret kapısına orası için bir şey diyemem fakat orada işinin yaş mı yaş....olduğunu hatta Cenabı Allah’ın –yarına koyar fakat yanına koymaz diye buyurduğunu çok iyi de biliyorum. Yani yiğidim bu dünyada da biletini uygun bir kodese de keserler.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 03 Ekim 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı