İBB'den tüm İstanbullulara sevindirici haber! 29 Ekim bayramına özel!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 29 Ekim 2023 tarihinde kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı öncesinde, sosyal medya hesabı X’ten yaptığı paylaşımla İstanbullulara sevindirici bir haber verdi.

GENEL 21.10.2023, 22:58
İBB'den tüm İstanbullulara sevindirici haber! 29 Ekim bayramına özel!

İBB, İstanbullulara 100. Yıl müjdesiyle geldi! 10 gün boyunca sınırsız internet kullanımı için sadece 1 lira ödemeniz gerekmeyecek. Bu kampanya ile İstanbullular, keyifle internetin tadını çıkarabilecekler. İBB’nin bu hizmetiyle İstanbul’da yaşayanlar, daha da bağlantılı ve bilgiye erişimi kolay bir şekilde deneyimleyebilecek.

Cumhuriyet Bayramı büyük bir coşkuyla beklenirken son olarak İstanbul büyükşehir belediye başkanı tarafından yapılan açıklama herkesi sevindirdi. Üstelik sadece bir gün değil tam 10 gün boyunca sunulacak. Detaylar haberimizde devam ediyor..

Cumhuriyet Bayramı’na özel, 10 gün boyunca bedava internet!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 29 Ekim 2023’te kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı öncesinde sosyal medya hesabı X üzerinden bir müjdeyi duyurdu. İstanbulluları bayram sevinciyle dolduran bu haber, internet kullanıcılarını heyecanlandırdı. İmamoğlu’nun paylaşımına göre, İstanbul’da yaşayanlar 10 gün boyunca sadece 1 lira bile ödemeden sınırsız internet kullanabilecekler.

İstanbul halkı, Cumhuriyet Bayramı öncesinde bu müjdeyle adeta coştu. İnternet kullanımının günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği günümüzde, bedava internet imkanı İstanbullulara büyük bir avantaj sağlayacak. İmamoğlu’nun açıklamasına göre, 29 Ekim’den itibaren başlayacak olan bu özel kampanya, 10 gün boyunca devam edecek ve İstanbul’da yaşayan herkesin hizmetine sunulacak.

İBBWİFİ sınırsız internet sunacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılına özel bir duyuru yaparak, internet kotalarının kaldırıldığını açıkladı. İmamoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, İstanbul’daki tüm noktalarda 10 gün boyunca sınırsız olarak ücretsiz #İBBWiFi hizmetinin sunulacağını duyurdu.

İstanbul Senin uygulaması üzerinden bu hizmetten yararlanma imkanı bulunuyor. Bu adım, İstanbul halkının daha geniş bir internet erişimine sahip olmasını sağlamayı amaçlıyor. Birçok kişiyi memnun eden bu haber doğrultusunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi pek çok kişi tarafından övgü aldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 23 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı