İl Milli Eğitim Müdürü, görevden alınacağı iddialarına cevap verdi İl Milli Eğitim Müdürü, görevden alınacağı iddialarına cevap verdi

2015 yılından itibaren Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Adem Koca , bugün itibari ile Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrıldı.

Adem Koca'nın 5 yıldır Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Mikail Eren X Hesabından yaptığı paylaşımda ;"Müdürüm, KOCA Müdürüm, İdolüm, Babam, Abim, Öğretmenim… 5 Yıldır Özel Kalem Müdürlüğünü büyük bir onurla yaptığım, “DEVLET ADAMLIĞINI” öğrendiğim Sn.Adem KOCA Müdürüm bugün bayrağı devretti. Elini zorlada olsa öpüp ömrümce ödeyemeyeceğim hakkı için helalliğimi aldım @AdemKoca46 " ifadeleri ile duygularını paylaşırken ,Görevden ayrılan İl Müdürü Adem Koca ise bu paylaşıma şu şekilde cevap verdi: Güzel kalbin heyecanın ve mertliğin ile herzaman yükümü alan verdiğim her görevi layıkıyla yapan mert adam güzel kardeşim varolasın Berhudar ol.Rabbim gönlüne göre versin.Sevgine layık olmayı dilerim. Allah utandırmasın .

Editör: Haber Merkezi