29 Mayıs Marmaray ücretsiz mi?

29 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs Marmaray ücretsiz mi? 29 Mayıs İstanbul’un fethinin yıldönümünde ulaşım ücretsiz mi?

Gündem 28.05.2022, 23:52
29 Mayıs Marmaray ücretsiz mi?

İstanbul’un fethinin 569. Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde 29 Mayıs günü toplu ulaşımın ücretsiz olup olmayacağı merak ediliyor. Marmaray, otobüs, metro, metrobüs, ve metrolarda ulaşımın ücretsiz olup olmadığı pek çok kişinin araştırdığı konuların başında geliyor. Peki, 29 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs İstanbul’un fethinin yıldönümünde ulaşım ücretsiz mi? Otobüs, marmaray, vapur, metro ve metrobüs ücretsiz mi? İşte detaylar…
Fatih Sultan Mehmet Han’ın İstanbul’u fethinin yıldönümü etkinliklerle kutlanıyor. 29 Mayıs’a özel fetih kutlamaları İstanbul’un dört bir yanında gerçekleştirilecek. Pek çok kişi de İstanbul’un fethinin kutlanacağı bu özel günde toplu ulaşımın ücretsiz olup olmadığını merak ediyor. Peki, 29 Mayıs toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs İstanbul’un fethinin yıldönümünde ulaşım ücretsiz mi? Otobüs, marmaray, vapur, metro ve metrobüs ücretsiz mi? İşte detaylar…

29 MAYIS’TA OTOBÜS, MARMARAY, VAPUR, METRO VE METROBÜS ÜCRETSİZ Mİ?

İBB Meclisinin ortak aldığı kararla, 29 Mayıs Pazar günü İBB’nin işlettiği tüm toplu taşıma araçları ücretsiz olacak. Ayrıca İETT kutlamalara katılmak isteyenler için Maltepe Orhangazi parkına ek seferler de düzenleyecek.


29 MAYIS’TA MARMARAY ÜCRETSİZ Mİ?

Marmarayın resmi Twitter hesabından, konuya ilişkin yapılan paylaşımda ise "Marmaray trenlerimiz 29 Mayıs İstanbulun fethi dolayısıyla 29 Mayıs tarihinde ücretsiz hizmet verecektir." denildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı