Altaylı, doktor takipçisine küfretti: 'Seni doktor yapanın...'

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Twitter'da bir doktorla yaşadığı hakaretlerle dolu diyalogla gündem oldu. Altaylı, kendisine 'zavallı' diyen doktorun paylaşımlarına ise küfrederek karşılık verdi.

Gündem 03.09.2022, 23:10
Altaylı, doktor takipçisine küfretti: 'Seni doktor yapanın...'

Sosyal medyayı oldukça aktif olarak kullanan Habertürk yazarı Fatih Altaylı, gerek yazıları gerekse de paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Altaylı, son olarak Twitterda bir doktorla yaşadığı hakaretlerle dolu diyalogla gündem oldu.

Fatih Altaylıya zavallı diyen Dr. Ahmet Koyuncu, “Zavallı profesörler... Zavallı Fatih Altaylı... Kenan Evren faşizminde parladınız. Attık Amerikancılar tüm dünyada şeyini kaldıramıyor. Yalnız kaldınız. Bir Erdoğan ile basa çıkamadınız. Zavallılar” ifadelerini kullandı.

Bu paylaşıma ise Altaylı, "Terbiyeli ol edepsiz. Zavallı sen ve senin gibilerdir. Kime zavallı diyorsun. Ahlaklı ol" sözleriyle tepki gösterdi.

Yaşanan bu diyaloğun ardından ise söz konusu doktor, Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesinin yabancı dildi eğitim veren sömürge okulu olduğunu söyleyince Altaylı’yı küplere bindirdi.

"Seni doktor yapanın ta amk" şeklinde cevap verip doktora küfreden Fatih Altaylı, “Galatasaray lisesi Osmanlı zamanında kurulmuş devlet okuludur. Cahil. Ezik” dedi. Ancak daha sonra söz konusu paylaşımını sildi.

Yorumlar (1)
Tarihçi 3 hafta önce
İkisi de bilmiyor, konuşuyor.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı