Bahçeli: 'Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, '' Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır. Hevesler beyhude çabalar boşunadır. 2023’te sayın Cumhurbaşkanımız tekrardan ve yeniden hatta çok güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanı seçilecektir'' dedi.

Gündem 28.06.2022, 11:37
Bahçeli: 'Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır'

BAHÇELİNİN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

CÜNEYT ARKININ VEFAFITINI ÜZÜNTÜ İLE ÖĞRENDİM

Sayın Recep Tayyip Erdoğanın adaylığı meşrudur, yasaldır ve anayasaldır. Hevesler beyhude çabalar boşunadır. 2023te sayın Cumhurbaşkanımız tekrardan ve yeniden hatta çok güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanı seçilecektir. Cüneyt Arkının vefatını üzüntü ile öğrendim. Şahsiyeti ve sanatçılığı ile her zaman hatırlanacaktır.

MARMARİSTEKİ ORMAN YANGINI 

Orman yakanlarla mücadele etmek amacıyla idam cezasını tartışmalarını çok yararlı gördüğümü şayet bu cezanın tekraren hukuk mevzuatımıza girmesiyle ilgili bir kanun teklifi gelirse de seve seve destek olacağımızı açık seçik beyan ve ifade ediyorum. Marmariste çıkan orman yangınları süresince ‘zillet ittifakının nerede durduğu, körkütük bir şekilde istismar çukuruna nasıl gömüldüğü bir kez daha teyit edilmiştir. Devlet tüm imkanlarını seferber etmişken Kılıçdaroğlu da husumet seferine çıkmıştır.

KILIÇDAROĞLU: ORMAN YANGINI ÇIKACAĞINI NERDEN BİLİYORSUN

Kılıçdaroğlu, dil sürçmesinden midir, bildiği ya da haber aldığı karanlık bir malumattan mıdır bilinmez orman yangını olacağını herkes biliyordu diyerek itirafta bulunmuş. Kılıçdaroğlu, orman yangının çıkacağını nerden biliyorsun? Kim sana kripto mesaj gönderiyor?

Kemal Kılıçdaroğlunun Türk Ocaklarının kuruluşunun 110uncu yılında İslam Dünyasında Meseleler ve Çetin Yolları Sempozyumunda ne işi vardır? Biz bu hazin manzarayı nasıl okuyalım, neye yoralım, nasıl yorumlayalım? Davet ede ede hem de böylesi bir dönemde Kılıçdaroğlu mu davet edilmiştir? Bunu nasıl yaptınız.

Adaları silahlandıran Yunanistana itiraz etmeyenlerin Türkiyeyi yargılamaya da hakları yoktur. Bizim asıl ocağımız teslim olmuş bir ocak değildir. Adı ve ünvanı da tertemiz, şehit ve gazilerimizin kahramanlıklarıyla bayraklaşan Ülkü Ocaklarıdır. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 18 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı