BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Yayımlandı 12 Mayıs indirimleri

Her ilçe ve mahallede yerini alan Bim marketler de 12 mayıs temizlik ürünleri indirimleri BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Yayımlandı. Sizlerde evinizin temizlik ihtiyacı ürünlerini 12 mayıs BİM Aktüel Ürünler Kataloğu'nu inceleyebilir. Market raflarında önce indirimleri takip edebilirsiniz ,çamaşırlarınız için yumuşatıcı, deterjan, bulaşık ve çamaşır makinanız için makina temizleyiciler, genel temizliğiniz için çok amaçlı temizlik spreyi ve daha bir temizlik ürünü ve kişisel temizlik ürünleri.. İşte BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 12 mayıs indirimleri..

Gündem 06.05.2020, 02:24
BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Yayımlandı 12 Mayıs indirimleri

Korona virüsle mücadele kapsamında temizlik maddelerine olan da talep de arttı. Dolayısıyla BİM Müşterileri her hafta BİM aktüel ürünler kataloğundaki temizlik ürünleri bir ayrı dikkatle inceliyorlar.

Mahallenizde ki bim marketlerinde 12 mayıs tarihinde temizlik ürünlerinde indirimler sizleri BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda bekliyor.Çamaşırlarınız için yumuşatıcı, deterjan, bulaşıkl ve çamaşır makinanız için makina temizleyiciler, genel temizliğiniz için çok amaçlı temizlik spreyi ve daha bir temizlik ürünü sizleri BİM Aktüel Ürünler Kataloğuda bekliyor..

İşte BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 12 Mayıs indirimleri

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu - 1

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu- 2

BİM Aktüel Ürünler Kataloğunnun diğer sayfasında ise kişisel temizliğinizde kullanabileceğiniz bir çok ürün , parfüm ,deodorant, kolonya ve daha bir çok kişisel temizlik ürünü sizleri bekliyor

Yorumlar (0)
banner51
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 29 Ekim 2020
İmsak 05:59
Güneş 07:25
Öğle 12:53
İkindi 15:43
Akşam 18:11
Yatsı 19:31