Mehmet Metiner, Bülent Arınç'ı topa tuttu!

tv100'de Sağlı Sollu programına konuk olan AK Parti 26. Dönem Milletvekili Mehmet Metiner, bugün katıldığı bir paneldeki sözleri üzerinden eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'a tepki gösterdi. Metiner, Arınç için "İsmini duymak istemiyoruz, inşallah partimizden ihraç olur gider" ifadelerini kullandı.

Gündem 17.06.2022, 00:29
Mehmet Metiner, Bülent Arınç'ı topa tuttu!

AK Parti 26. Dönem Milletvekili Mehmet Metiner, Yeni Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı, Korkusuz Gazetesi Yazarları Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır; Erdoğan Aktaş ile Sağlı Sollu programına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

 ARINÇIN GÜNDEME OTURAN SÖZLERİ

Programda, AK Parti hükümetlerinde uzun yıllar çeşitli görevlerde bulunan son YİK üyeliğinden olaylı bir şekilde istifa eden Bülent Arınçın Türk Demokrasi Vakfının düzenlediği paneldeki tartışma yaratan açıklamaları masaya yatırıldı. Programın konuklarından Mehmet Metiner, kendisi gibi AK Partili olan Bülent Arınçı adeta topa tuttu.

 ARINÇ’IN İSMİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ, YETER ARTIK

 Arınç hakkında İnşallah partimizden ihraç olur gider diyen Metiner, Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır şeklinde konuştu.

 Metinerin tepki dolu konuşması şu şekilde;

"Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır. İnşallah partimizden de ihraç olur gider. Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, yeter artık. Onu partide tutanlara da yazıklar olsun diyorum. Bülent Arınç’ın cesareti varsa o aşağılık lafları edeceğine buyursun gelsin tv100’de karşılıklı konuşalım.

 Başkalarına ayar çekmeye kalkmasın. Haddini bilsin. Gerçekten hadsizlikte sınır tanımamaya başladı.

 Yüce divan oylamasında Bülent Arınç ve arkadaşları Davutoğlu ekibi ‘Evet’ oyu kullandılar. İçimizde FETÖ’cüler vardı, onlar ayrıldılar siz onlar kadar bile şerefli değilsiniz. Hem içimizde durup hem arkamızdan hançerlemek namertliktir."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 25 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı