Sedat Peker'in kaldığı otele operasyon!

Suç örgütü elebaşı olduğu iddiasıyla hakkında yakalamala kararı bulunan Sedat Peker'in, Birleşik Arap Emirlikleri'nde kaldığı otele rakipleri tarafından operasyon düzenlendiği iddia edild

Gündem 12.06.2021, 12:50
Sedat Peker'in kaldığı otele operasyon!

Aydınlık gazetesi Sedat Peker’in Balkanlardan Fas’a, oradan da Birleşik Arap Emirlikleri’ne kaçışını MOSSAD’ın organize ettiğini, kaldığı otelin de Dubai’de “dokunulmaz otel” olarak bilindiğini öne sürmüş ve otelin çatı katından çekilen fotoğrafları yayınlamıştı.

Gazete, bugün de bu haber sonrası Pekerin planlarının bozulduğunu ve Pekerin aralarında Dubai Hilton Otelinin de bulunduğu 3 otel değiştirdiğini öne sürdü..

Aydınlık, Peker’in dokunulmaz otelden ayrılmasından sonra taşındığı otele Türkiye’deki rakiplerince operasyon yapıldığı ve Pekerin yeniden ‘dokunulmaz’ otele götürüldüğünü iddia etti.

Dubai yönetiminin ise sürecin deşifre olması üzerine telaşlandığı ve Pekerin oteli terk etmesini istediği ifade edildi.

Sedat Peker suç örgütü operasyonunda gözaltına alınan 4 kişi serbest bırakıldıSedat Peker suç örgütü operasyonunda gözaltına alınan 4 kişi serbest bırakıldı


DUBAİ YÖNETİMİ TELAŞLANDI
Haberde ayrıca şu bilgilere yer verildi:

Peker’in zaman zaman kontrol dışına çıktığını kaydeden kaynaklar, “Dubai yönetimi, Peker’in kontrol dışına çıkması ve MOSSAD’ın doğrudan işin içinde olmasının deşifre olması nedeniyle telaşlandı. Olayın kendilerine patlayacağı ve bunun bedelinin ağır olacağı endişesi büyüdü. Birleşik Arap Emirlikleri istihbaratı bölgede oluşan son dengeleri de değerlendirerek Pazartesi günü Peker’in oteli terk etmesini istediler” dediler.

Perinçek ve Peker arasında MOSSAD polemiğiPerinçek ve Peker arasında MOSSAD polemiği

MOSSAD KARARI
Peker’i yönlendiren ekibin bir yandan Türkiye’de büyük yankı uyandıran videoların ölçüm ve değerlendirmelerini raporlaştırırken bir yandan da oteli terk edin uyarıları üzerine yeni planlar yaptığını ifade eden kaynaklar şu bilgileri verdiler:

“Peker ve onu yönlendiren ekip çarşamba günü saat 23.00’de özel bir uçakla Dubai’den ayrılmayı planladı. Peker’in yeni güzergahını belirleyenler, onun Balkanlar’dan Fas’a, oradan da Birleşik Arap Emirliklerine kaçıran ekip. Peker’i MOSSAD’ın ağına düşürenler... Yani Be.. A. ve sevgilisi Mus…. Y. Peker’e yeni ülkeyi bunlar organize etti. Be.. A. ve Mus….Y. üç gün önce yolladıkları raporda Peker ve ekibinin otel kayıtlarını Dubai’deki bir güvenlik bürokratından aldı.”

PEKER’İN PAYLAŞIMI
Sedat Peker Çarşamba günü öğleden sonra sosyal medyadan kaldığı otelin tespit edildiğini belirterek "Uzun bir yolculuk yapacağım. Malum, aileyle yolculuk zor oluyor ama biz her zorlukta olduğu gibi bunların da altından kalkmasını biliriz" açıklaması yaptı.

Yorumlar (1)
Hasan sabbah 2 ay önce
Kominist perincekin filolarından da böyle yalanlar beklenir ... Hehe morad cıa..
24°
açık
Günün Anketi Tümü
Ek atama neden yapılmıyor?
Ek atama neden yapılmıyor?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:50
Öğle 13:16
İkindi 17:11
Akşam 20:31
Yatsı 22:10