THY’de İlker Aycı’nın yerine gelen isim belli oldu! ‘2 üye daha istifa etti…’

İyi Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kıdık, istifa ettiğini öne sürdüğü Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın yerine gelen ismin belli olduğunu açıkladı.

Gündem 27.01.2022, 17:46 27.01.2022, 17:49
THY’de İlker Aycı’nın yerine gelen isim belli oldu! ‘2 üye daha istifa etti…’

İyi Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, İBB Meclis Üyesi ve AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık, Twitter hesabından önemli bir iddiayı dile getirdi. Dün THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın istifa ettiğini öne süren Kıdık, yerine gelen ismin belli olduğunu açıkladı.

‘PASTA KESİP KUTLAMA YAPIYORLAR…’

Havacılık alanındaki değerlendirmeleriyle bilinen Kıdık, şunları yazdı:

“THY Yönetim Kurulu olağanüstü toplandı, İlker Aycı istifa etti. Yerine Ahmet Bolat getirildi. İlker Aycı ile birlikte Muzaffer Akpınar ve Cumhurbaşkanının Pilotu Mithat Görkem Aksoy da istifa etti.

THY de istifa eden Muzaffer Akpınar’ın yerine İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, Cumhurbaşkanı Pilotu Görkem Aksoy’un yerine de THY’den istifa ederek Katar’a giden Kaptan Fatih Kaçmaz getirildi.

THY yönetiminde değişiklik oldu. Katar’dan getirilmek istenen Kaptan Pilot Fatih Kaçmaz’ın ismi açıklanmıştı. Ancak Kaçmaz’dan habersiz yapılan bu açıklama Fatih Kaçmaz tarafından reddedildi.

THY’de İlker Aycı gidişi kutlanıyor. Şu anda Ahmet Bolat, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi ve Murat Şeker üçüncü kat terasta pasta kesip kutlama yapıyor”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı