Sağlık Bakanlığı'nda yetkili yaklaşık 200 bin üyesi bulunan Öz Sağlık-İş Sendikası bugün WhatsApp üzerinden önemli bir mesaj gönderdi.

Sendika Şube Başkanları toplu sözleşme görüşmelerinin olağanüstü bir durumun olmaması halinde pazartesi günü imzalanacağını duyurdu.

TOPLU SÖZLEŞME METNİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Öz Sağlık İş Sendikası Kocaeli Şubesi, Kadın Üyeleriyle Buluştu! Öz Sağlık İş Sendikası Kocaeli Şubesi, Kadın Üyeleriyle Buluştu!

İŞTE ÜYELERE GELEN O MESAJ:

Değerli arkadaşlar;
Sağlık Bakanlığı toplu iş sözleşmesi imza törenimiz, bazı düzeltmelerin yapılması, Bakanlık bürokrasisi ve sendikamız yönetiminin katılımı ile olağanüstü bir durum yaşanmadığı takdirde PAZARTESİ GÜNÜ yapılacaktır. 

Öz Sağlık-İş'ten yapılan bu açıklama sonrası heyecanlanan yüz binlerce işçi Haziran ayı maaşlarının zamlı olup olmayacağı sorusuna cevap arıyor.

Ayrıca Kurban Bayramı'nın ay sonuna denk gelmesi nedeniyle Bayram öncesi geriye dönük toplu ödemeler hesaplara yatacak mı? Sorusu son günlerin en önemli konu başlığı haline geldi.

Tüm bu süreçlerle ilgili Ajans Kamu olarak sizleri doğru bilgilendirmek adına yeni gelişmeleri siz kıymetli takipçilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

AJANS KAMU

Editör: Haber Merkezi