Maraşlı 7.Bölüm Fragmanı

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı’ın ilk bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Maraşlı dizisi ilk bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 22 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak Maraşlı 7. Bölüm özeti

MAGAZİN 19.02.2021, 00:41

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Maraşlı bu hafta yayınlanacak mı?

Maraşlı 6.Bölümde Neler Olmuştu? 

Savaş, Mahuru kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahura çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlının öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahuru kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Azizden; Mahurun, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlıyı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlıyı öldürmeyi göze alacak mı? Azizden uzun süredir şüphe duyan Maraşlının bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozanı da tehdit eder. Savaş, Ozana 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesini ve Ozanı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betülün düzenleyeceği kermese Zelişi de davet eder. Bu davet Maraşlıya tehlikeli gelir ama Mahuru kıramaz. Kermeste

Maraşlı 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Maraşlı dizisinin yeni bölümü 22 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara gelecek.

keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zelişin mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlıyı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahuru bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

22 Şubat 2021 tarihinde ekranlara gelecek Maraşlı 7.Bölümde neler yaşanaak?

İşte yeni bölümün özeti:

Savaş, Mahuru kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahura çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlının öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahuru kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Azizden; Mahurun, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlıyı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlıyı öldürmeyi göze alacak mı? Azizden uzun süredir şüphe duyan Maraşlının bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozanı da tehdit eder. Savaş, Ozana 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesini ve Ozanı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betülün düzenleyeceği kermese Zelişi de davet eder. Bu davet Maraşlıya tehlikeli gelir ama Mahuru kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zelişin mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlıyı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahuru bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

Maraşlı Dizisi Eski Bölümlerde Neler Oldu?

Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle Mahur’u koruma görevine geri döner. Maraşlı’nın, Türel ailesini tanımak için atacağı ilk adımı ne olacak? Mahur’un suikast girişimden haberi yoktur. Savaş’ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı’nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur’un bir planı vardır. Maraşlı’yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışır. Mahur bu planında başarılı olacak mı? Firuzan, Sedef Hanım’dan kalma fidanlığı kış bahçesine çevirir. Annesinden kalan bahçenin tarumar olduğunu gören Mahur ve Firuzan arasında büyük bir gerginlik yaşanır. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur’un yanında sadece Maraşlı olur. Maraşlı ve Mahur arasındaki buzlar erimeye başlayacak mı? Savaş; Aziz Bey’e, istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine verilmemesi halinde Mahur’un öldürüleceğini söyler. Maraşlı, Savaş ve Aziz’in büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecektir.

Maraşlı dizisi konusu nedir?

Türkiyenin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türelin, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahurun başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahurun istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı dizisi oyuncuları kimdir?

 • Burak Deniz - Maraşlı
 • Alina Boz - Mahur
 • Kerem Atabeyoğlu - Aziz
 • Saygın Soysal - Savaş
 • Cemil Büyükdöğerli - İlhan
 • Rojda Demirer - Firuzan
 • Melis İşiten - Dilşad
 • Serhat Kılıç - Necati
 • Cihan Yenici - Ozan
 • Neslihan Acar
 • Sinem Akyol
 • Türkü Su Demirel
 • Gizem Kala
 • Bedriye Rosa Çelik
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 03 Mart 2021
İmsak 06:04
Güneş 07:28
Öğle 13:21
İkindi 16:30
Akşam 19:04
Yatsı 20:23