Bakan Mahmut Özer'i eleştirdi ve ilçe milli eğitim müdürlüğünü kaptı

Bakan Özer'e Öğrencinin ve basının önünde okul müdürü ve öğretmen azarlanmaz dedi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı

MEB 16.04.2022, 10:56
Bakan Mahmut Özer'i eleştirdi ve ilçe milli eğitim müdürlüğünü kaptı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer 20.08.2021 tarihinden beri Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevini yürüten Selman Küçük görevden alıp yerine ise İstanbul Eğitim Bir Sen 2 nolu şube başkan yardımcısı Sevgi Yüceli atamıştı.

Şişli ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bakan Mahmut Özer tarafından atanan Sevgi Yücel sosyal medya hesabı üzerinden ilçe milli eğitim müdürlüğüne atanmadan kısa bir süre önce Bakan Mahmut Özerin Şanlıurfada kameralar önünde okul müdürüne söylemiş olduğu sözler üzerine çok sert bir şekilde eleştirmiş.

Sevgi Yücel Memur Sen İl temsilcisi Talat Yavuzun Neresini düzeltelim Sayın Bakan paylaşımını alıntılayarak ; Eğitim nezaketle yönetilir. Devlet bütçesi bir kural ve sistemle kullanılır. Öğrencini ve basının önünde okul müdürü ve öğretmen azarlanmaz .ifadesinde bulundu.

İstanbul Eğitim Bir Sen 2 nolu şube başkan yardımcısı bu paylaşımı sonrası Bakan Özer tarafından ilçe milli eğitim müdürü olarak atanması Bakan’ı eleştirdi ve ilçe milli eğitim müdürlüğünü kaptı yorumlarına sebep oldu.

İşte Sevgi Yüceli ilçe müdürü yapan o paylaşım:

mebpersonel

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı