İşte Liyakat! Görevden Alınan İlçe Müdürü bu sefer MEB'e Daire Başkanı olarak atandı

İşte Liyakat Görevden Alınan İlçe Müdürü bu sefer MEB'e Daire Başkanı olarak atandı.

MEB 13.09.2022, 15:35
İşte Liyakat! Görevden Alınan İlçe Müdürü bu sefer MEB'e Daire Başkanı olarak atandı

Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım geçtiğimiz ay Bakan Mahmut ÖZER tarafından görevden alınmıştı.

Bu görevden almanın üstünden bir ay geçmeden Ayfer Yıldırım MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne daire başkanı olarak atandığını ilan ederek Bakan Özere ve Sendikacı eşi Hıdır Yıldırıma teşekkürlerini iletti.

MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne daire başkanı olarak atanan Ayfer Yıldırımın yabancı dil bilip bilmediği konusu ise bir muaama!

MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne daire başkanı olarak atanarak bugün yeni görevime başladım. Tensipleri için Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e, daima yanımda olan eşime, çocuklarıma, dostlarıma, arkadaşlarıma, büyüklerime şükranlarımı sunuyorum.

Yorumlar (6)
Liyakatsiz 3 hafta önce
İsmi herturlu şaibeli pis işlerde geçiyor. Yazık akp oy kaybediyor
Eski yönetici 3 hafta önce
Yani bunu da liyakat haberi diye veriyorsunuz öyle mi? Yazık yazık....
Gaziantep 3 hafta önce
Allah yedirmesin
Aysun 3 hafta önce
Geçen perşembe Ali Yalçın Bakan bey ile görüştü,aynı gün atandı Hayret gerçekten , biliyorum Arapça sı bile yok ya da level A1 belki,liyakat sıfır
Ahmet ÇİÇEKLİ 3 hafta önce
Etimesgut ve Sincan da uygulamaları, çalışanlara karşı olumsuz yaklaşımı ile yarattığı memnuniyetsizlikle bilinen birine verilebilecek en güzel hediye olmuş. Tebrik ediyoruz. Bunu ancak malum sen yapabilirdi.
alikemalartan 3 hafta önce
Bu memleket nereye gidiyor sonumuz hayırlı olsun fakat pek hayırlı da gözükmüyor bize uzman olacaksın diye 50 takla attırıp 50 peşrev çekenler Devletin en yüksek önemli temsil yerlerine de hiçbir özelliği olmayan insanları rahatlıkla hiç düşünmeden atıyor, zaten atanan kişi büyüklerinin ellerinden öpüyor açık açık. Ayrıca bu müthiş iş bitiren arkadaşlar ekibi mesela bir ilçemize branşı antrenörlük mezunu kişileri de ücretli sınıf öğretmeni olarak görevlendiriyorlar. VAllahi çözümsüz kalan ülkeler eğitim konusunda bu arkadaşlar ekibine başvursunlar acayip yöntemleri var.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 03 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı