MEB'den Flaş karar! Okul öncesi eğitime ara verildi

Uzaktan eğitime geçilme kararının ardından okul öncesinde yüz yüze eğitime geçilmesi tartışma konusu olmuştu yapılan itirazları MEB görmezden gelmeyerek, vaka sayılarında ki artış nedeniyle okul öncesinde uzaktan eğitime geçmeye karar verdi.

MEB 27.11.2020, 17:28 27.11.2020, 17:34
MEB'den Flaş karar! Okul öncesi eğitime ara verildi

İŞTE MEBDEN GELEN RESMİ YAZI:

Kaynak: AjansKamu
Yorumlar (4)
Hasan 2 ay önce
Anasınıfı öğretmenleri yatmak istiyordu uzaktan eğitim de nereden çıktı. Sınıf ve branş öğretmenlerini yatiyor tatil yapıyor zannediyorlardı. Simdi görelim. Hergün farklı saatlerde 6 saat uzaktan eğitim versinler ve haftada bir gün yine okula gelsinler. Kendileri istediler şimdi de buna itiraz ediyorlar. Açık açık söyleyin tatil yapmak istiyoruz diye. Sinifve branşlara bir sorun bakalım hangisi daha iyi. Onlara göre keşke yüz yüze olsa.
Enes 2 ay önce
Önce kapattınız sonra daha 48 saat geçmeden tekrar açtık dediniz. Eşim ve çocuklarım ağlaya aglaya U dönüşü yapıp Antalya'dan taa Urfa'ya geri dondurdunuz. Akşam 20:00 da sokağa çıkma yasağı vardı Allah ne verdiyse mola bile vermeden basıp gittik. Radar cezası yedik. Siz nasıl ülke yonetiyorsunuz sakamisiniz siz yahu.
Ersen 2 ay önce
Yanlış bilgilendirmeyin ara verilmedi.yetki verildi.
Ahmet AYDIN 2 ay önce
İNSANLARI YANLIŞ BİLGİLENDİRİYORSUNUZ.GEREKLİ GÖRÜLÜRSE KAPATMA İÇİN İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNE YETKİ VERİLDİĞİNİ BELİRTİYOR YAZI.YANİ OKUL ÖNCESİ KURUMLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM DEVAM EDECEK.
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 20 Ocak 2021
İmsak 06:48
Güneş 08:17
Öğle 13:20
İkindi 15:50
Akşam 18:13
Yatsı 19:37