MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi’den öğretmen atama açıklaması!

MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi yaptığı son açıklamalarda öğretmenlerin aylardır beklediği atama takvimine ilişkin konuştu. MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi açıklamalarında neler dedi?

MEB 17.11.2023, 12:40
MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi’den öğretmen atama açıklaması!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından merakla açıklanması beklenen öğretmen atama takvimi için çalışmalar hala sürüyor. En son geçtiğimiz günlerde bütçe planının TBMM’ye sunan Bakan Tekin’in yakın zamanda atama takvimini açıklaması da umut ediliyor. Öğretmenlerin merakla beklediği atama takvimleri için detaylar yavaş yavaş belli olurken konu hakkında açıklamalar yapan MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi sene başını işaret ederek öğretmenleri müjdeledi!

Bülent Çiftçi açıklamalarında;

MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi öğretmen atamalarına dair yaptığı açıklamalarda; Öğretmen atama ve yer değiştirme süreçlerini daha etkin ve verimli hale getirmek için her sene başında o yıl gerçekleştireceğimiz tüm atama takvimlerini ilan etmeyi planlıyoruz. ifadelerini kullanarak yıl başında öğretmenlere müjdenin verileceğine dair sinyaller mi verdi? Önümüzdeki ay içerisinde açıklanması beklenen atama takvimine meraklar git gide artıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 23 Şubat 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı