24 Haziran Pazartesi günü saat 10’da MEB bakanı Yusuf Tekin tüm öğretmenlere hitaben önemli bir konuşma yapacak. Konuşma EBA adresi üzerinden yayınlanacak ve bu yayının eğitim kurumlarına duyurulması önemle istendi. MEB yazısında seminerlerin başlama saati ve içeriği hakkında detaylı bilgi verildi ve öğretmenlerin belirtilen tarih ve saatlerde seminerlere katılmaları önemle ibraz edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Haziran ayında gerçekleştirilecek öğretmen mesleki eğitim seminerleri için son dakika yazısını tüm okullardaki öğretmenlere gönderdi.

Öğretmenlere gönderilen MEB yazısında seminerlerin 24-28 Haziran tarihleri aralığında yapılacağı ve 24 Haziran Pazartesi gününde ise saat 10 sularında Bakan Tekin’in öğretmenlere hitaben önemli bir konuşma yapacağının detayları yer almaktadır.

Konuşma EBA web sitesi üzerinden anlık yayınlanacak. Anlık yayının eğitim kurumlarına duyurulması önemle vurgulandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Ayrıca tüm öğretmenlere gönderilen MEB yazısında seminerlerin başlayacağı saat ve detay içeriği hakkında da bilgi verilerek seminerlerin planlanan tarihlerde ve saatte başlayacağı kesin olarak ibraz edildi.

MEB yazısında öğretmenlerin seminerlere katılımı ve planlamaları için önemli bir rehber özelliğinde olup öğretmenlerin söylenilen zamanda seminerlere hazır olmaları son derece önemlidir.

MEB SEMİNER ANLIK TAKİP EKRANI

Editör: Serhat SALİMOĞLU